İndirimler ve Fırsatlar
3 gün önce nivea losyonu 12 TL'ye aldım.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/07/2019, Saat: 16:41)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nivea balsam  ve losyon zaten markette 17,90 tl.
Migrosun bu indirimi nasıl bir indirim ben anlayamadım açıkcası.

15re8hj.jpg

Gimsa'yı nerede olsa tanırım Big Grin
Sebamed balsam ve Arko tıraş sabununun fiyatları uygun gibi. Başka da gözüme çarpan bir şey olmadı.
N11 Tıraş sepeti mağazasinda Wilkinson alet kargo dahil 19.50 Tl
(09/07/2019, Saat: 17:33)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gimsa'yı nerede olsa tanırım Big Grin
Sebamed balsam ve Arko tıraş sabununun fiyatları uygun gibi. Başka da gözüme çarpan bir şey olmadı.

Hiçbişey gözden kaçmıyor Ziya bey Smile
(09/07/2019, Saat: 16:20)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Migros'da ticari cambazlık yapmaya başlamış. Listerine 13,90 lira, ama yanına daha yüksek fiyatlı bir Listerine daha koyup buna fiyat etiketi koymuyor. Siz de ikisininde fiyatı 13,90 zannediyorsunuz. 10 farklı ürün alıp fişinize bakmazsanız itelemiş oluyorlar. Aynı şekilde bez alışveriş torbasına 4,90 tl etiket koyup kasaya geldiğinizde 14,90 lira olduğunu anlıyorsunuz, çünkü 4,90 lira etiketin yanında iki çeşit ürün ama tek etiket koymuşlardır. Devasa kazançlar elde edip böyle küçük numaralara yönelen firmalar midemi bulandırıyor.

Tam da bugün başıma Carrefour da dediğiniz durum geldi. Etiketi 7,90 olan diş macunu aldım. Kasada 17,90 dediler. Ürünü almadan bıraktım.
(09/07/2019, Saat: 18:19)Karslı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam da bugün başıma Carrefour da dediğiniz durum geldi. Etiketi 7,90 olan diş macunu aldım. Kasada 17,90 dediler. Ürünü almadan bıraktım.

Dün agız bakım ürünlerinde %50 indirim vardı son günüydü.Onun içino etiketi gördünüz kaldırmayı unutmuşlardır.
Tariş Yeşil Çay ve zeytin çiçeği kolonyaları Bim'e gelmiş, fiyatları 9,95₺
Razorus da billy jealousy ürünlerinde %50 indirim var . Saç losyonunda aklım kaldı ama indirimli hali bile 300küsür Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Amazon Prime Day 15-16 temmuzda başlıyor!

https://blog.glocalzone.com/amazon-prime...s-yapilir/
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/07/2019, Saat: 22:12)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amazon Prime Day 15-16 temmuzda başlıyor!

https://blog.glocalzone.com/amazon-prime...s-yapilir/

Gecen indirim bildirisi gelmisti ama prime uyesi degiliz nasıl olsa diye ilgilenmemistim. Deneme sureci olması ve kampanyada gecerli olması iyi olmus. Bilgilendirme icin tesekkurler komsum.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: