İndirimler ve Fırsatlar
11.11' de aliexpress yaqi mağazasında bayı fırçalarda baya indirim gözüküyor, ihtiyacı olan kaçırmasın bir daha bu fiyatlara düşmeyebilir.
Favori Jiletimin Yeşil Astra olduğuna karar verdikten sonra Bursa Tuzpazarı' nda kısa bir araştırmaya giriştim. 25.10.2019 günü Tuzpazarı Caddesi Abdal Sokak No: 11 ' de bulunan His Kozmetik (Halil İbrahim SEVENGÜL) den 100' lü paket orijinalini 30,00 TL' ye aldım.
extrashaving te 50Tl ( 5'li pkt i = 2,50)
razorusta 59Tl (5'li pkt i 2,95)
Fiyat güzel komşum iyi günlerde kullanın
(31/10/2019, Saat: 16:44)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Favori Jiletimin Yeşil Astra olduğuna karar verdikten sonra Bursa Tuzpazarı' nda kısa bir araştırmaya giriştim. 25.10.2019 günü Tuzpazarı Caddesi Abdal Sokak No: 11 ' de bulunan His Kozmetik (Halil İbrahim SEVENGÜL) den 100' lü paket orijinalini 30,00 TL' ye aldım.
(31/10/2019, Saat: 16:44)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Favori Jiletimin Yeşil Astra olduğuna karar verdikten sonra Bursa Tuzpazarı' nda kısa bir araştırmaya giriştim. 25.10.2019 günü Tuzpazarı Caddesi Abdal Sokak No: 11 ' de bulunan His Kozmetik (Halil İbrahim SEVENGÜL) den 100' lü paket orijinalini 30,00 TL' ye aldım.

Fiyat güzel, ben de dün n11 üzerinden aldım kargo dahil 39₺.
"A Samurai always wears two swords."
komşularım benim normal gittiğim marketlerde yeşil astra, zaza, permasharp, derby çeşitleri duruyor kasanın yanında yakınında sizlerde yok mu böyle şanş. bu jiletler kısa vadede kaybolacağa ve zam geleceğe benzemiyor aşırı uygun olmadıkça stoğa karşıyım ben. 20 25 lira astra derseniz ben de kullanmasam da dayanamayıp alabilirim Smile ama markette paketi 2 lira astranın .
(31/10/2019, Saat: 17:17)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşularım benim normal gittiğim marketlerde yeşil astra, zaza, permasharp, derby çeşitleri duruyor kasanın yanında yakınında sizlerde yok mu böyle şanş. bu jiletler kısa vadede kaybolacağa ve zam geleceğe benzemiyor aşırı uygun olmadıkça stoğa karşıyım ben. 20 25 lira astra derseniz ben de kullanmasam da dayanamayıp alabilirim Smile ama markette paketi 2 lira astranın .
Maalesef bulunduğum ildeki hiçbir markette Astra görmedim komşum. Ben de denemelerden sonra yeşil Astra nın benim için gayet iyi olduğuna karar verince 34 ₺ya hepsiburadadan aldım 100lüyü

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/10/2019, Saat: 17:20)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef bulunduğum ildeki hiçbir markette Astra görmedim komşum. Ben de denemelerden sonra yeşil Astra nın benim için gayet iyi olduğuna karar verince 34 ₺ya hepsiburadadan aldım 100lüyü

milyoncukcu, seyyar tezgah? bunlarda da bulunur komşum
(31/10/2019, Saat: 17:22)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: milyoncukcu, seyyar tezgah? bunlarda da bulunur komşum
Derby usta, derby extra, derby premium, perma Sharp, rapira pembe mavi beyaz

(31/10/2019, Saat: 17:20)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef bulunduğum ildeki hiçbir markette Astra görmedim komşum. Ben de denemelerden sonra yeşil Astra nın benim için gayet iyi olduğuna karar verince 34 ₺ya hepsiburadadan aldım 100lüyü

Bilindik yerlerden alsaydınız sahtesi çok.
https://beyfendi.org
(23/10/2019, Saat: 23:44)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arayıp da bulamadığım Gillete 7 O'Clock Super Platinum (mavi) bıçaklardan Gifts&Care'a gelmiş. Fransız üretimi diyor, orada biraz kafam karıştı ama çok takılmadım; ücretsiz kargo imkanıyla siparişi verdim.
Ücretsiz kargo, yanına biraz da 5'li 10'lu çeşitli jiletlerden ekleyince kaybolmuyor. Örneğin 16 paket sarı 7 O'Clock eklemeye imkan veriyor.
%10 indirimi kullanmayı unutmayın.

https://www.giftsandcare.com/en/double-e...lades.html

komşum Türkiye'ye gönderim de değil mi bu siparişler, ekstra gümrük vergisi de ekleniyor mu yoksa amazon gibi gümrük peşin mi alınıyor?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: