İndirimler ve Fırsatlar
(31/10/2019, Saat: 17:39)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilindik yerlerden alsaydınız sahtesi çok.
Komşum impadakiyle aynı gibi geldi bana, bi farkını görmedim. Ayırt edilebilecek bir yönü var mı ki?

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/10/2019, Saat: 18:06)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum impadakiyle aynı gibi geldi bana, bi farkını görmedim. Ayırt edilebilecek bir yönü var mı ki?

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nasıl ayırt ederiz bilmiyorum ama ben dışarıdan 1 kutu almıştım baya tahriş etmişti beni. Bir de 100 lü kötü çıkarsa üzülürsünüz.
https://beyfendi.org
Migrosta Sebamed balsamlar migros karta 21 TL ye düşmüş. İhtiyacı olanlar kaçırmasın komşular.
(31/10/2019, Saat: 17:56)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum Türkiye'ye gönderim de değil mi bu siparişler, ekstra gümrük vergisi de ekleniyor mu yoksa amazon gibi gümrük peşin mi alınıyor?

Evet komşum Prime 1 ve Prime 2 olan ürünler Türkiye’ye ücretsiz kargo. Benim paket bugün İstanbul’a geldi. Bakalım teslimi ne kadar sürecek.
Gümrük vergisi teslimatta alınacak.
(31/10/2019, Saat: 17:17)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşularım benim normal gittiğim marketlerde yeşil astra, zaza, permasharp, derby çeşitleri duruyor kasanın yanında yakınında sizlerde yok mu böyle şanş. bu jiletler kısa vadede kaybolacağa ve zam geleceğe benzemiyor aşırı uygun olmadıkça stoğa karşıyım ben. 20 25 lira astra derseniz ben de kullanmasam da dayanamayıp alabilirim Smile ama markette paketi 2 lira astranın .

Komşum sizin market neredeymiş yahu Big Grin Bizim marketlerde ve milyoncularda seç al 3.5 TL  Angry
(01/11/2019, Saat: 11:53)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sizin market neredeymiş yahu Big Grin Bizim marketlerde ve milyoncularda seç al 3.5 TL  Angry

iç anadolunun sempatik kayıp şehirlerinden biri komşum Big Grin zaza nın iki çeşidi de 1,80 tl, yeşil astra 2 tl permasharp 2,5 tl, usta 2 tl. bunları tek seferde toplu almayınca uygun geliyor bana. market alışverişi zaten 200 300 aralığında olunca bir kaç paket jilet göze gelmiyorSmile
(01/11/2019, Saat: 12:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iç anadolunun sempatik kayıp şehirlerinden biri komşum Big Grin

Bizim şehir Güney Marmara' nın parlayan yıldızı olmasından kaynaklı herhalde böyle komşum. Cool
(01/11/2019, Saat: 12:05)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim şehir Güney Marmara' nın parlayan yıldızı olmasından kaynaklı herhalde böyle komşum.  Cool

sorradan bir kaç cğmle ekledim komşum Smile her şehrin ölçeğe bağlı avantajı da dezavantajı da var işte
(01/11/2019, Saat: 12:07)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sorradan bir kaç cğmle ekledim komşum Smile her şehrin ölçeğe bağlı avantajı da dezavantajı da var işte

Gerçekten de fiyatlar oldukça uygunmuş. Biz burada neredeyse yaprak jilet bulamayacak durumdayız. Her yerde Fusionlar Skin Guardlar çakılı. Hakkınız var. Avantajlar - dezavantajlar çeşitli...
(01/11/2019, Saat: 12:05)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim şehir Güney Marmara' nın parlayan yıldızı olmasından kaynaklı herhalde böyle komşum. Cool
Kuzeydoğu marmarada da durum aynı şekilde. Az çeşit, ortalama ve üstünde fiyat.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: