İndirimler ve Fırsatlar
Valla deneyim dedim, geri sayım bittiğinde bastım butona saniyesinde falan ama kutunun aktif olduğunu bile göremedim ben, kupon bitti uyarısı verdi. İnsanlar nasıl refleks geliştirmiş anlamadım valla. Teşekkürler genede.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Muhle'den mail geldi, hic gorulmemis indirim olacakmis. Pozisyon aldim bekliyorum.
(20/11/2019, Saat: 15:08)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle'den mail geldi, hic gorulmemis indirim olacakmis. Pozisyon aldim bekliyorum.
Aynen hocam, görülmemiş olursa gerçekten yine yoldan çıkar forum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Valla ”görülmemiş” beni heyecanlandırdı ama sabun stoğu malum yavaş eriyor, alet desen r41’e ihtiyaç yok ee de8 var elimde... Yanı bilmiyorum, belki fırça falan bakarız. Ya da gerçekten görülmemiş bir şey olursa bakarız Big Grin
Mühle'nin stoklar da erimiş biraz maşallah, görülecek pek bir şey kalmamış sanki.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(20/11/2019, Saat: 15:19)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ”görülmemiş” beni heyecanlandırdı ama sabun stoğu malum yavaş eriyor, alet desen r41’e ihtiyaç yok ee de8 var elimde... Yanı bilmiyorum, belki fırça falan bakarız. Ya da gerçekten görülmemiş bir şey olursa bakarız Big Grin

r o c c a a a Big Grin roccaaa roccaa alttan alttan vereyim mesajı komşum Smile
(20/11/2019, Saat: 16:21)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: r o c c a a a Big Grin roccaaa roccaa alttan alttan vereyim mesajı komşum Smile

350’ye ilan gördüm bu hafta, beğenmeyeni beğeneninden fazla. Benim için çok soru işareti barındırıyor. Bakalım kısmet.
Beğenenlere +1'de benden. Geçen iki hafta günlük r41'den sonra bu hafta rocca'ya döndüm. ÖzlemişimSmile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/11/2019, Saat: 15:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen hocam, görülmemiş olursa gerçekten yine yoldan çıkar forum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Forum dünden razı yoldan çıkmaya komşum, güzel bir indirim gelsinde, benim aradığım tıraş losyonuydu oda stoklarında yok yaralanamayacağız anlaşılan Smile
(20/11/2019, Saat: 17:02)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beğenenlere +1'de benden. Geçen iki hafta günlük r41'den sonra bu hafta rocca'ya döndüm. ÖzlemişimSmile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben r41 ile günlük tıraş olmaya kalksam 3. gün derinin altina inmiş olurum Big Grin Masallah komşum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: