İndirimler ve Fırsatlar
(23/11/2019, Saat: 09:39)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda bu urunle ilgili baslik goremedim. Nasildir komsum, tavsiye eder misiniz?

İlgili ürünün satışının yapıldığı sitenin yorumlarında seveni kadar sevemeyenide var, ama sevenler bir iki tık daha fazla. Forumda bu ürünü kullanan birçok komşumuz var, ben birkaç tıraş deneme fırsatı buldum, çok aşırı bir ferahlatıcılığı yok diyebilirim ama tıraş sonrası hissiyatı güzel faydasını gördüm, tek dezavantajı elde yapış yapış hafif bir his bırakıyor sanki fakat yüzünüzde o hissiyat hiçbirzaman olmuyor. Ellerinizi muslukta kullandıktan sonra durulayabilir yada atomizerli(fısfıslı) bir ambalaja aktarıp o şekilde el sürmeden kullanabilirsiniz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Merhabalar
Aşağıdaki ürün oldukça uygun trendyol da
2-3 adet kalmış
Güzel bir emulsion
Yurtdışı fiyatı 40 usd
Kaçırmayın derim

7dd854e8843a12891e465b3b9d4f24ed.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Teşekkürler paylaşım için. Yine Trendyol'da, Selman Bey'in videolarında da kullandığı Pitralon losyon indirime girmiş. Tıraş öncesi ve sonrası versiyonları mevcut.

https://www.trendyol.com/tum--urunler?q=...t=pitralon
So far so good..
Arkadaşlar; yıllardır forumun gizli bir müdavimi olarak haber vermek istedim:

Link: https://www.boyner.com.tr/gentlemens-ton...75-3386938

son 1 adet Smile

Ayrıca arama kısmından Gentlemen’s Tonic ‘in diğer ürünlerine de bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatları esas ait olduğu ülkeye göre baya baya uygun. Bir acqua di parma değil ama tıraş kremi efsane diyebilirim.
(27/11/2019, Saat: 16:07)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar; yıllardır forumun gizli bir müdavimi olarak haber vermek istedim:

Link: https://www.boyner.com.tr/gentlemens-ton...75-3386938

son 1 adet Smile

Ayrıca arama kısmından Gentlemen’s Tonic ‘in diğer ürünlerine de bakmanızı tavsiye ederim. Fiyatları esas ait olduğu ülkeye göre baya baya uygun. Bir acqua di parma değil ama tıraş kremi efsane diyebilirim.

Urun benim sepetimdeyken satildi.

Kimse ciksin ortaya Big Grin
(27/11/2019, Saat: 16:19)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urun benim sepetimdeyken satildi.

Kimse ciksin ortaya  Big Grin

İnan ben değilim Angel

Özür dileyerek söylüyorum ki 2 tane birden aldım Big Grin

Ama hala 1 adet var Wink
(27/11/2019, Saat: 16:31)oguzhan5069 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnan ben değilim  Angel

Özür dileyerek söylüyorum ki 2 tane birden aldım  Big Grin

Ama hala 1 adet var  Wink

O bir tane Istinye Park'ta Smile Ben de oraya gitmem Smile

Tuptekini alacaktim fakat fircasiz kullanim icinmis
Komşular Mühle indirimi başladı. % 20,%25,%35 gibi oranlarda indirim yapılmış.
Deden gibi tıraş ol.
(28/11/2019, Saat: 08:20)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular Mühle indirimi başladı. % 20,%25,%35 gibi oranlarda indirim yapılmış.

Stokta olmayan ürünlere sınırlı sayıda ön sipariş açmışlar bu şekilde de inidirmden faydalanabilirsiniz. Örnek Rocca ve losyonlarSmile
“Hiçbir ihtiyacım yok, bir şey almamalıyım”
....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: