İndirimler ve Fırsatlar
(28/11/2019, Saat: 10:38)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: “Hiçbir ihtiyacım yok, bir şey almamalıyım”
“Hiçbir ihtiyacım yok, bir şey almamalıyım”
....
Gerçekten Kara Cuma!

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Zorla dürtüyorlar alın diye Smile
Fiyatlar guzel ancak benim beklentimin altinda kaldi diyebilirim.
Daha once hic gorulmemis indirim oranlari denilince daha yuksek bir beklentiye girmistim Sad
Biliyorum mentol mevsimi değil ama paylaşmadan edemedim Smile Kargo bedava fiyatıyla uygun gözüküyor

https://www.trendyol.com/proraso/tiras-k...tId=107192
So far so good..
(28/11/2019, Saat: 11:10)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum mentol mevsimi değil ama paylaşmadan edemedim Smile Kargo bedava fiyatıyla uygun gözüküyor

https://www.trendyol.com/proraso/tiras-k...tId=107192

Kargo bedava güzel fiyat. Elinde olmayan alsın zaten tıraş dolabında olması gereken bi krem bence.
(28/11/2019, Saat: 10:38)AbuzTech Adlı Kullanıcıdan Alıntı: “Hiçbir ihtiyacım yok, bir şey almamalıyım”
....

Aaa ben Big Grin
(28/11/2019, Saat: 11:08)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar guzel ancak benim beklentimin altinda kaldi diyebilirim.
Daha once hic gorulmemis indirim oranlari denilince daha yuksek bir beklentiye girmistim Sad

+1

Yine de indirim indirimdir
53eda5d2a6244d4c2097686c45a5af2d.jpg

Mühle’de daha yüksek indirim bekliyordum hatta sabah yedide kalkıp aldım kalmaz diye; ama gene de iyi oldu keşke rose gold r89da fiyat farkı olmasaydı da 183 liraya alabilseydim almayı planladığım bir kaç ürünü sipariş verdim bakalım.
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(28/11/2019, Saat: 11:08)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar guzel ancak benim beklentimin altinda kaldi diyebilirim.
Forumumuzda R89 ikinci elinin 150 + kargo ücreti olduğu düşünülürse ikinci el fiyatına sıfır alınıyor.

Dediğiniz gibi daha önce görülmemiş indirim denilince beklenti büyük oluyor ama bu hali bile bence çok iyi.

Mühle Türkiye ekibine çok teşekkür ederim.
Bir çok üründe %25 indirim var gibi. Fiyatlar önceden sisirilmemis oldukca bu oran gayet güzel. Firmaları zarara sokup sektörden de cektirmeyelim tabi.

~SB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: