İndirimler ve Fırsatlar
(28/11/2019, Saat: 11:10)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum mentol mevsimi değil ama paylaşmadan edemedim Smile Kargo bedava fiyatıyla uygun gözüküyor

https://www.trendyol.com/proraso/tiras-k...tId=107192

Komsumun buldugu guzel kampanyayı genc kardeslerim atlamasın. Diger komsumun soyledigi pitralon da cok guzeldir.
Tişikkirlir Sipirmin.
(28/11/2019, Saat: 11:10)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum mentol mevsimi değil ama paylaşmadan edemedim Smile Kargo bedava fiyatıyla uygun gözüküyor

https://www.trendyol.com/proraso/tiras-k...tId=107192

Yazın ortasında macro centerda 22 TL ye düşmüştü Smile
(28/11/2019, Saat: 12:55)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın ortasında macro centerda 22 TL ye düşmüştü Smile

O kopuktu. Forumda yanlis bilgilendirme oldu, ben de iki Macro gezdim fakat sonu hayal kirikligi.

Hicbir Macro'da krem gormedim simdiye kadar.
(28/11/2019, Saat: 13:13)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kopuktu. Forumda yanlis bilgilendirme oldu, ben de iki Macro gezdim fakat sonu hayal kirikligi.

Hicbir Macro'da krem gormedim simdiye kadar.

Hayır ben satın aldım. 22 TL’ye gidip. Sadece yeşil olanı 22 TL di diğerleri yüksekti hatta
Medbox'ta da kucuk bir indirim yapilmis Proraso urunlerinde. Fakat o kadar kotu bir eticaret siteleri var ki yanlis urun gelir diye almiyorum.
(28/11/2019, Saat: 13:14)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır ben satın aldım. 22 TL’ye gidip. Sadece yeşil olanı 22 TL di diğerleri yüksekti hatta

Hangi marketten aldiniz? Ben 3-4 tane gezdim yoktu.
(28/11/2019, Saat: 13:15)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi marketten aldiniz? Ben 3-4 tane gezdim yoktu.

Ankara Arcadium Avm Macro center
(28/11/2019, Saat: 13:17)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara Arcadium Avm Macro center

Sanslisiniz. Ben hem Istanbul hem Bodrum'da aramistim.
Bazı macro centerlarda olmuyor Antalya’daki macro’da hiç görmedim proraso ürünü. Lokasyona göre değişiyor olabilir.
Samsun'da macrocenter hiç olmadığı için o indirim benim için yok hükmündeydi malesef Sad Zaten en güzel indirimler ben Samsun'a yerleşince olmaya başladı

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: