İndirimler ve Fırsatlar
Maalesef ilimdeki Migros mağazasına bir tane bile ürünü gelmedi Old Spice'ın. 5M veya 3M fark ediyor mu acaba?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Oldspice lar olmadı gereken fiyata inmiş
Roll on bence daha başarılı elimde Polonya üretimi olan var oldukça kalıcı kokusu .
Ama Tabac kadar iyi diyemem benzer karakter ama Tabac roll on lar daha bir doğal koku bence
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Old Spice yeni distribütörü sert bir giriş yaptı. Piyasada sağlam yer edinene kadar bu agresif fiyat politikası devam eder. Yakında BİM’de de bu fiyatlarda ya da yakın olarak görürsek şaşırmayalım. Ben de indirim furyasında bir edt bir koltukaltı 2 tane de deo aldım. Sevdiğim bir koku. Her zaman kolayca ulaşabilmek ayrı bir güzellik olacak bundan sonra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Old spice'ler eve shop'lara da gelmiş.
Carrefour raflarında yerini almış durumda.
https://www.carrefoursa.com/tr/search?text=Old%20spice
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
bu old spice tabac kokusuna yakın bir kokusumu var komşular..,
eğer öyleyse yaklaşmayayım.
Komşum orginal olan baharatlı.Mesala ben whitewater after shave aldım daha fresh kokusu var.
(06/03/2020, Saat: 23:31)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu old spice tabac kokusuna yakın bir kokusumu var komşular..,
(06/03/2020, Saat: 23:31)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu old spice tabac kokusuna yakın bir kokusumu var komşular..,

Wolfthorn olanı limonata gibi bir kokuya sahip, yada yoğun tatlılıkta kan portakal gibi bir şey.
(06/03/2020, Saat: 21:33)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Old spice'ler eve shop'lara da gelmiş.

Komşumun dediği gibi şu an 17.90 a stick, sprey ve duş jeli ürünleri var. Umarım tıraş ürünlerinde de aynı hassasiyeti gösterirler.
White water after shave kokusu biraz feminen geldi bana.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: