İndirimler ve Fırsatlar
Bana da aynısı oldu,sağlık olsun Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ürün sepete eklendiğinde üyeye revize edilmiyor.Revize edilse faydalanacağız lakin olmuyor.
Birisi sepete atıp almazsa yine mağduriyet yaşanacaktır. Sepete atıldıktan sonra 5 ya da 10 dakika o kişi için rezerve edilse daha iyi olacak.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
R41 kafa sepete ekledim. Sonra sap sepete ekledim. Satin almaya gectim, bakiyorum bu urun tukenmistir diyor. Boyle sacmalik mi olur
Sepete eklediğim ilk ürün ile ikinci ürün arasındaki zaman farkı 1.-1.5 dk dır.Buna rağmen stok dışı ürün.
Ben geçen seferden tecrübeyle bu defa direk sepete atıp kredi kartıyla kapıda ödemeyi seçerek rocca başlıkla bir tane fırça standını aldım onayladım direk. Rocca başlık resmen bedava fiyata geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
İyi günler komşularım a101 e büyük boy kupa gelmiş köpürtme için kullanılabilir çorba resmi filan var üzerinde çorba içmek için geniş yapmışlar
(19/03/2020, Saat: 12:00)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler komşularım a101 e büyük boy kupa gelmiş köpürtme için kullanılabilir çorba resmi filan var üzerinde çorba içmek için geniş yapmışlar

ben aldım komşum denedim köpürtme için pek uygun değil gibi geldi bana dibi daha yuvarlak kaplarda daha rahat oluyo gibi düşünüyorum bunun dibi köşeli ama belkiden ben yapamıyorumdur bilemedim
Komşularım mühlenin bu indirimi ne kadar sıklıkla oluyor. Açık tarak başlığını almayı düşünüyorum. Nadir olan bir indirimse sipariş geçeceğim.
sachane.com da %15 indirimle moser saç tıraş makineleri çok uyguna geliyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: