İndirimler ve Fırsatlar
Gelecen genç fazla jilet varmı diyecen az kaldı o kucuk stogun bitmesine. Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Razorus da indirim basladi bugun arkadaslar,ayrica axees karta extrada %10,kart indirimi ile alip sepet olusturyordum o ara isim cikti iyikide cikmis,tekrar girdim ki tum urunlere indirim yapilmis,ornek karma 65tl urun aliyorsum gelen indirimle 55 dustu arti axess indirimi 50tl odedim.Alacaginiz urunlerim toplami arttikca kazanciniz da fazla olur haliyle
Komşum indirim gözükmüyor sepete ürün ekledim sepete ekleyince mı oluyor acaba diye yine yok indirim.
Bende baktım az önce sadece akbank indirimini görebildim
(18/04/2020, Saat: 22:25)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum indirim gözükmüyor sepete ürün ekledim sepete ekleyince mı oluyor acaba diye yine yok indirim.

İndirim urunlere yapildi yani aldiginiz urunler suan indirimli hali,axess kartiniz varsa ordanda razorus sifresi alip odemede giriyorsunuz extra %10 indirim olacak

Arkadaslar simdi baktim evet indirim yok anlamadim,birkac saatlikmiydi

Ekran goruntusu aldim size aldigim fiyatlari gostermek icin ama dosya eklemiyor burda sorun var sanirim
Axess Mobilden indirim kodu alıp kullanabilirsiniz. İsteyen olursa ve eğer başkası adına kullanılabiliyorsa ben kod verebilirim.
(18/04/2020, Saat: 22:58)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekran goruntusu aldim size aldigim fiyatlari gostermek icin ama dosya eklemiyor burda sorun var sanirim

Komşum foruma resmi tapatalk veya diğer host sitelerinden yükleyip link atıyorsunuz. Forum içinde bulunan sekme çalışmıyor.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Evet yukleyemedim,demem o ki indirim oldu ama sanirim saatlik indirim yapilmis,dedigim gibi suanki fiyatlardaydi alackken isim cikti geldim ki herseyin fiyati dusmus,bende hemen aldim
(18/04/2020, Saat: 23:12)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Axess Mobilden indirim kodu alıp kullanabilirsiniz. İsteyen olursa ve eğer başkası adına kullanılabiliyorsa ben kod verebilirim.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Axess exi26 bireysel asıl/ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.

Başkası kullanamıyormuş komşum
Tıraş ol, huzur bul...
Migros da old spiceler %50 indirimli after shaveler 20 tl.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: