İndirimler ve Fırsatlar
Bim de man s tıraş kozmetiği gelmiş. 16792d2b6d7f6333ae9f7b4f13af478f.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
amazon.com.tr de wilkinson sword yaprak jilet 100 lük 50,50 tl kargo bedava almak isteyenler fırsatı kaçırmasın ben aldım.
İndirim fena değil ama ToptanTR sitesinde Gillette silver Blue platinum nacet alınabiliyor bu fiyatlara. WS Jiletin bunların yanında lafı olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Yorumlara baktım da beğenmeyeni daha çok. Siparişi iptal ettim.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/04/2020, Saat: 13:32)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane de ben aldım ama bu jilet nasıldır? Hangi jilete daha çok benziyor?

Ben size numune getireyim ondan sonra alın yada almayın. Çok keskin bir jilet değil. Belki agresif makinalarda olur.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/04/2020, Saat: 14:10)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben size numune getireyim ondan sonra alın yada almayın. Çok keskin bir jilet değil. Belki agresif makinalarda olur.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim teklifiniz için. Numunelik vardı galiba bende. Aldığım plastik ws classic aletin yanında olacaktı. Onları denerim şimdilik. Jiletin yorumlarına baktım da bana çok uygun değil gibi zaten. Şimdilik siparişi iptal ettim.

(26/04/2020, Saat: 14:31)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim teklifiniz için. Numunelik vardı galiba bende. Aldığım plastik ws classic aletin yanında olacaktı. Onları denerim şimdilik. Jiletin yorumlarına baktım da bana çok uygun değil gibi zaten. Şimdilik siparişi iptal ettim.

@berberbey in en sevdiği jiletlerden. Jilet göreceli konu belki siz beğenirsiniz.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
@laktik hangi jiletler tam anlamadım.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(26/04/2020, Saat: 15:44)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @laktik  hangi jiletler tam anlamadım.

Youtube.com/Berberbey
Wilkinson beğendiğiniz jiletlerden birisi şeklinde söylemiştiniz videolarda.Hatta 1 numaraya koyabilirim demiştiniz. Wilkinson, Feather ve 7'oclock jiletler beğendiğiniz jiletler diye hatırlıyorum.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
@laktik evet doğrudur tam olarak beğendiğim jiletler.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: