İndirimler ve Fırsatlar
(03/06/2020, Saat: 16:06)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Türkiye'de Babalar Günü indirimleri başlamış

BABALAR GÜNÜ'NE ÖZEL SEPETTE %20 İNDİRİM FIRSATI! KUPON KODU: BABAM20
75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Darısı razorus ve impa ticarete Smile porsuk fırçası almayı düşünüyorum belki bu sayede almak nasip olur.
kapitalist düzenin etkisi altına giremeyen ender günlerden şu babalar günü Big Grin gömlek kravat cüzdan kemer kısıtını aşamadığı için de olabilir, cebinden para verip kullanmayacağın ürünlerin hediye gelmesi de olabilir Smile baba olanların, olmak isteyenlerin herkesin babalar günü kutlu olsun.
(03/06/2020, Saat: 17:13)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Darısı razorus ve impa ticarete Smile porsuk fırçası almayı düşünüyorum belki bu sayede almak nasip olur.

Forumun desteklediği ticari kuruluşlar ama malesef foruma özel pek bir aksiyonlarını göremedim ben 3 aylık bir geleneksel tıraş sever olarak.Bazı ürünler geleneksel tıraş ile ve forum ile alakası olmayan yerlerde daha uygun.
(03/06/2020, Saat: 16:26)Muhibbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş kozmetiğine %20 zam yapmışlar. Üstüne de %20 indirim.

Smile özellikle de bonherre olarak açtıkları sitede fiyatlar çok yüksek,cella proraso kulvarındayken suan ikiye katlamış fiyat olarak.
(04/06/2020, Saat: 03:35)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumun desteklediği ticari kuruluşlar ama malesef foruma özel pek bir aksiyonlarını göremedim ben 3 aylık bir geleneksel tıraş sever olarak.Bazı ürünler geleneksel tıraş ile ve forum ile alakası olmayan yerlerde daha uygun.

Komşum ülkemizde tıraş olma olgunluğunda olan yaklaşık 25 milyon erkek var desek, 25 milyonun yarısı tıraş olmuyor desek, tıraş olanların büyük bir yüzdesi kullan at, kartuşlu jiletler ve elektrikli tıraş makineri kullandığını da düşünürsek, geleneksel tıraş olan çok az kişi olduğu sonucuna varabiliriz. Yani müşteri skalası çok dar bir platform. Foruma özel aksiyon göremedim demişsiniz ama zaten bu sektörün forum harici fazla bir müşteri kitlesi olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki ürünlerin belki yüzde 90'ından fazlasının ithal ürünler olduğunu varsayarsak bence çok da uçuk fiyatlar değil. Yine de indirimleri takip etmekte fayda var. Sağlıcakla kalın komşum Smile
Ustura
(04/06/2020, Saat: 04:19)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ülkemizde tıraş olma olgunluğunda olan yaklaşık 25 milyon erkek var desek, 25 milyonun yarısı tıraş olmuyor desek, tıraş olanların büyük bir yüzdesi kullan at, kartuşlu jiletler ve elektrikli tıraş makineri kullandığını da düşünürsek, geleneksel tıraş olan çok az kişi olduğu sonucuna varabiliriz. Yani müşteri skalası çok dar bir platform. Foruma özel aksiyon göremedim demişsiniz ama zaten bu sektörün forum harici fazla bir müşteri kitlesi olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki ürünlerin belki yüzde 90'ından fazlasının ithal ürünler olduğunu varsayarsak bence çok da uçuk fiyatlar değil. Yine de indirimleri takip etmekte fayda var. Sağlıcakla kalın komşum Smile

Tamam iste komsum,yazdiklarindan sayemizde ayaktalar tek musterisi biziz cikiyor Smile iste onuda disariya boldurmesinler onlar kazansin,bizde daha iyi urunleri alabilelim.Gecen proraso sabun 40tl idi kargo dahil ve omega firca 34tl kargo dahil birde 5tl indirim kuponu geldi 70tl n11 de ve aldim.Aslinda gonlum razaros veya extrashavingden almakti bize yakin buldugum icin.Bir arkadasimiz belki x bir urunu 100 degilde 80 olsa gozune kestirip alacak ama pahali bulup alamiyor,80 olsa ama saticida kazanmis olacakti simdi sifir oluyor .Ayrica getirme vergi vb haberdariz komsum aliexpressde 15tl olan kase,aski vb urunlerin 100-150 arasina satisa sunulmasida pek hos gorunmuyor
@noneed komşum keşke dediğiniz kadar basit olsaydı vergilendirme ve fiyatlandırma Smile

3 aydan 6 aydan ve 1 yıldan eski komşular razorusta ve Mühle de yapılan indirimleri bilirler. Extrashaving diğerlerinden daha az fiyatlandirip indirimsiz yol izliyor. Hepsine saygımız var. Son tüketici olarak en ucuz kim veriyorsa ondan alın. Diğeri niye pahalı demek için ticaretin iç dinamiklerini araştırmak gerekir.
Tıraş ürünlerindeki fiyat artışı sadece bize mahsus değil.Mesela bir yıl önce 11 sterlin'e aldığım Saponificio Varesino Manna Di Sicilia 22 olmuş.Üstelik kargo bedavaydı şimdi 4 sterlin de kargo var.
Babalar günü yada kara cumada %25 indirim olurdu şimdi %10 oda her şeyde geçerli değil.
Bu durum sadece bu sitede değil aşağı yukarı her yerde böyle.

https://www.theenglishshavingcompany.com...-150g.html
(04/06/2020, Saat: 03:38)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile özellikle de bonherre olarak açtıkları sitede fiyatlar çok yüksek,cella proraso kulvarındayken suan ikiye katlamış fiyat olarak.

Komşum haklılık payınız var fiyat politikası konusunda. Ama ülkemizdeki prorasolar tahmin ediyorum eski ithalat. Stoğu bitip yenisi gelince göreceksiniz fiyatı 50 TL civarında olacak diye düşünüyorum. Ama bir ürüne %20 zam yapıp %20 indirim yapıyormuş gibi göstermek hoş değil orası ayrı.
Saygılar.
Komşular ben bizim için konuşmuştum,esnafı kötülemekte degildi amacım ama neyse sağlık olsun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: