İndirimler ve Fırsatlar
(04/06/2020, Saat: 14:36)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular ben bizim için konuşmuştum,esnafı kötülemekte degildi amacım ama siz direk saticilar tarafindan oldunuz ki taraflıl bir durumda yok,bir öneri benimkisi bende alışveriş yaptım kendilerinden neyse sağlık olsun
Bonherre de de babalar günü indirimleri başlamış .Farklı oranlarda olduğu için siteye bakmanızda fayda var.
(04/06/2020, Saat: 16:30)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bonherre de de babalar günü indirimleri başlamış .Farklı oranlarda olduğu için siteye bakmanızda fayda var.

Tamam hocam teşekkür ederim ilginiz icin.Ben anlamadim neden bir anda taraf olmak istendi satıcı arkadaslar icin,yani zaten kotu agir bi lafda yok ayrica bizler icin oneri olarak soyledigim seyde hemen saticilar savunuldu
(04/06/2020, Saat: 16:33)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam hocam teşekkür ederim ilginiz icin.Ben anlamadim neden bir anda taraf olmak istendi satıcı arkadaslar icin,yani zaten kotu agir bi lafda yok ayrica bizler icin oneri olarak soyledigim seyde hemen saticilar savunuldu

noneed komşum gördüğüm fırsatları paylaştım belki faydalı olur komşulara.

Onun dışında bir komşumun yazdığı gibi site önce fiyat artırıp sonra mı indirime gidiyor tam bilemiyorum.Ben fırsatı paylaştım değerlendirmesi üyelere kalır.

Eleştiren arkadaşlar size karşı diye düşünmeyin komşum bence.Mesela bende yaklaşık üç ay oldu.İmpa , razorus , mühle hepsinden alışveriş yaptım ve hepsinden de memnun kaldım.Fiyat konusunda arkadaşların
belirttiği gibi bir çok farklı etmen var ya değilse hepimiz sizin anlatmak istediğiniz gibi daha ekonomik almak isteriz ürünleri.
(04/06/2020, Saat: 17:03)Disconnect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: noneed komşum  gördüğüm fırsatları paylaştım belki faydalı olur komşulara.

Onun dışında bir komşumun yazdığı gibi site önce fiyat artırıp sonra mı indirime gidiyor tam bilemiyorum.Ben fırsatı paylaştım değerlendirmesi üyelere kalır.

Eleştiren arkadaşlar size karşı diye düşünmeyin komşum bence.Mesela bende yaklaşık üç ay oldu.İmpa , razorus , mühle hepsinden alışveriş yaptım ve hepsinden de memnun kaldım.Fiyat konusunda arkadaşların
belirttiği gibi bir çok farklı etmen var ya değilse hepimiz sizin anlatmak istediğiniz gibi daha ekonomik almak isteriz ürünleri.

Bende kendilerinden alışveriş yaptım,demek istediğim biz bir forumuz onlarda bizden oldugu icin dışarıya gore farkımız olmalı,onlarda kazansın zaten
Razorus'ta Babalar Günü indirimleri başlamış. Prorasolarda %15 indirim var.
Razorus,impa ve toptan tr de jilet paketleri arasında çok fiyat farkları var bu kadar fark neden kaynaklaniyor?
Kartallar yüksekten uçar
L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Tıraş Sonrası Losyon Hepsiburada da tekrar stoklara gelmiş 19,90₺ bekleyen varsa haber vereyim

https://www.hepsiburada.com/l-or-al-pari...00000KNOLY
PENHALIGON'S ürünlerini uzun yıllardır kullanırım,bildiğim kadarıyla Beymen getiriyordu.Anlaşılan eldeki ürünleri toptan bir firmaya vermiş.
https://www.makyajtrendi.com diye bir sitede satılıyor.Tesadüfen gördüm.Fiyatlar, özellikle tıraş ürünleri uygun.
İki krem bir de losyon aldım.Firma rezil,muhatap yok, 15 günde kargoya -o da otuz mesajdan sonra- verdiler.
Dolandırıldım diye kabullenmiştim neredeyse.
Nihayet bir kaç gün önce geldi,eksik ve yanlış,losyon yokmuş -peki niye stokta var görünüyor muamma-kremin birine kavanozlu kremi koymuşlar tüpte olanı geldi.Losyonun parasını iade ettiler.Buna da şükür.
Durum bu,strese için bire bir...Düşünen arkadaşlar bir daha düşünüp deneyebilir.
Bu arada ürünler harika.Forumda incelemeleri var.

https://www.makyajtrendi.com/satin-al/er...-in-a-tube
https://www.makyajtrendi.com/satin-al/er...-in-a-tube
(13/06/2020, Saat: 13:14)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Tıraş Sonrası Losyon Hepsiburada da tekrar stoklara gelmiş 19,90₺ bekleyen varsa haber vereyim

Bilgilendirme için teşekkürler komşum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: