İndirimler ve Fırsatlar
Burası hangi mağaza @"kaanayhan" komşum. Metro mu
Yazmayı atlamışım. Migros da bulunuyor dostlar.
https://www.razorus.com/arama?q=Tabac+

Ekim Ayı Teması : TABACotober - OCtober

başlığına bu link ile destek verelim Smile
Trendyolda tabac ve proraso ürünlerinin bazılarında indirim var komşular. Ben proraso tıraş fırçası ve tabac refil aldım.
(08/10/2020, Saat: 20:25)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Trendyolda tabac ve proraso ürünlerinin bazılarında indirim var komşular. Ben proraso tıraş fırçası ve tabac refil aldım.

Teşekkür ederim komşum. İsim isim bakmakta fayda var. Cella kiloluk uygun geldi bana mevcut durumda.
@"mustbe" evet komşum cellayı görmemişim Smile
Kiloluk 240 TL fiyat uygun aslında. Değerlendiren çıkar belki Wink
Fastpay migros kampanyası ile 25 tl üzeri 10 tl iade yapıyor migros ta da loreal man tıraş sonrası losyon 27.93 tl düşmüş fastpay ile 17.93 e satın aldım .
@"mimaras" merhaba hocam. şu an Cella ' nın fiyatı ne kadar ki ? 240 tl gibi bir rakam gördüm sitede ?
(09/10/2020, Saat: 15:22)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"mimaras" merhaba hocam. şu an Cella ' nın fiyatı ne kadar ki ? 240 tl gibi bir rakam gördüm sitede ?
Komşum şöyle bir iki siteye cella diye yazın, inanın çok şaşıracaksınız. Ben bile ilk başladığım zamanı düşününce hala şaşırıyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"Kacak" selam hocam. ben başladığımda kilosu 30 tl ydı. Bırakırken de 50-60 tl ydı. O yüzden sormadım şimdi reklam olmasın diye link vermedim bir siteye baktım 240 tl yazıyor. Burada da aynı fiyat olunca dedim acaba indirim vardı da süresi mi doldu ? Kaç tl ya düşmüştü onu öğrenmek için yazdım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: