İndirimler ve Fırsatlar
@msakalli komsum, takipsiz kargoydu sanirim bu. Ama sorunsuz geldi bizim @utunc hocamla 2 ay onceki %15 indirim kampanyasindan siparislerimiz. Bu seferki daha iyi bir kampanya olmus.

Yaklasik 20 gun surmus bizimkilerin ulasmasi.

@cihankeskin ilginc bir yaklasim. Forum a ozel degil, ama bu aralar surekli bir indirim, kampanya yapiyorlar.
(25/02/2017, Saat: 12:34)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komsum, takipsiz kargoydu sanirim bu. Ama sorunsuz geldi bizim @utunc hocamla 2 ay onceki %15 indirim kampanyasindan siparislerimiz. Bu seferki daha iyi bir kampanya olmus.

Yaklasik 20 gun surmus bizimkilerin ulasmasi.

@cihankeskin ilginc bir yaklasim. Forum a ozel degil, ama bu aralar surekli bir indirim, kampanya yapiyorlar.

Evet. Forumdan bağımsız kendi indirimleri oluyor. Ben de 2-3 defa alışveriş yaptım. Gayet memnunum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
msakalli komsum, 10 dolar eder 36 lira, e impa da hazırı 50 lira. 10 lira fark icin o kargoyu beklemeye, gumrukten gecti gecmedi stresi yapmaya degermi?
Bu sekil imkanları veya denemeleri en azından burada ulasmamız daha zor olan entresan urunlere yapsanız daha faydalı olmazmı.
Tabi saygı duyarım ben sadece sesli dusundugumu yazıyorum.
Lightbulb 
(05/05/2016, Saat: 22:08)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirim yok maalesef. Fiyatlar web sitesiyle aynı.

Aklınızda bulunsun mutlaka bir sete ihtiyacınız varsa, "ucuzken alayım" diye bakmıyorsanız site site hangisinde indirim var diye gezmek zorunda değilsiniz illa ki. Mesela Trendyol'da gördüyseniz şu tip sayfalara sadece girin, oradaki kupon veya indirimlerden birini kullanıp vakit kaybetmeden de alabilirsiniz. Trendyol indirimde diyip doğruyu söylemiyorsa da siz yine daha uygun fiyata almış olursunuz.
arkadaşlar aradolu.com da sepette 50 tl üzeri %50 indirim fırsatı var bugün gece saat 12'ye kadar devam edecek erkek bakım ürünleri alacak olanlara duyurulur.
@Ahmet12 bilgilendirme için teşekkürler. Hazır indirim varken ben de Proraso sabun alayım diye düşünüyorum ama indirimden yararlanmak için 2 tane almak gerekiyor. Aranızda Proraso sabun almak isteyen varsa iki kişi ortaklaşa alım yapabiliriz?
Her ürünün ikincisinde mi %50 indirim varmış? İstediğini at sepete, toplamın yarısını öde değil yani?
@Lorenzo komşum 50 TL ve üzeri alışverişlerde (sitedeki her ürün için geçerliymiş) sepetteki tutarın yarısını ödüyorsun. Yani ikinci cümleniz doğru olan.
(14/03/2017, Saat: 17:35)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo komşum 50 TL ve üzeri alışverişlerde (sitedeki her ürün için geçerliymiş) sepetteki tutarın yarısını ödüyorsun. Yani ikinci cümleniz doğru olan.

Teşekkür ederim komşum. Şüpheye düşmüştüm bir an.
@Lorenzo rica ederim. Keşke ürün çeşitliliği biraz daha fazla olsaydı da ne alsak diye bu kadar düşündürtmeselerdi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: