İndirimler ve Fırsatlar
(14/03/2017, Saat: 14:36)Ahmet12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar aradolu.com da sepette 50 tl üzeri %50 indirim fırsatı var bugün gece saat 12'ye kadar devam edecek erkek bakım ürünleri alacak olanlara duyurulur.

haber verdiğin için teşekkürler. proraso krem ve sabun almak istiyordum, çok uygun fiyata geldi Smile sepetin yarısı ödeniyor
Teşekkür ederim haber verdiğiniz için komşum, yazlık proraso yeşilçay sabunumu aldım. Denemek için yeni serideki vetiver li balsamı da aldım bakalım o nasıl çıkacak
Ben de prorasoları sevdiğim için sandal ağacı sabun ve tıraş öncesi bir de aynı ikilinin yeşil serisini aldım . Teşekkürler @Ahmet12

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Bazı fiyatların ürünlerini şişirmişler sanki. Proraso setlerden biri 180 lira görünüyor mesela :

http://www.aradolu.com/Klasik-Gino-Vinta...14858.html

Çok ucuz bir taktik olmuş. Belirli ürünlerde indirim var dese daha dürüst bir hareket olurdu.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@FurkanY Aldığınız balsam sakal balsamı yeni serideki "aftershave balsam" değil.Bende aynı hataya düşüyordum.Dikkat edin Smile
@Mert_ komşum siparişi verdikten sonra fark ettim, o saatten beri de ne farkı var acaba diye bakınıyorum, kullanamaz mıyız ki tıraş sonrası, kesin yağlı bırakacak.... Neyse sakalı olan birine hediye ederim artık yapacak bir şey yok Sad
@Ahmet12 haber verdiğiniz için teşekkürler.
Proraso fırça istiyordum, iyi oldu. Aloe Vera ve e vitaminli tıraş kremi, yeşil çay ve yulaf özlü as balsam da ekledim. Toplamı 73 TL'ye geldi. Neredeyse sadece fırça fiyatı.
@SKYBRAVE komşum, ürün gamı az gerçekten. Ama buna da şükür. İyi kötü bir şeyler alabildik yine. Proraso sabunlarım olmasaydı ortak girerdik ama dolap doldu taştı. Hatta yarın yeni dolap getirip kuracaklar banyoya Smile Siz alabildiniz mi bari sabunu?
Yagma sona ermis galiba, sakallilara yonelik urunler disinda pek birsey kalmamis Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
haber verdiğiniz için teşekkürler. Tıraş malzemesi ihtiyacım olmasa da sürekli kullandığım bıttım sabunundan epey aldım. Bi sabun için epeyce yol zahmetinden kurtuldum hem de ucuza geldi.
@Lorenzo komşum 2. ürün konusunda seçenek çok azdı ama yine de güzel bir kampanyaydı, özellikle de Proraso ürünleri daha önce kullanmayan arkadaşlar açısından. Proraso ürünlerini daha önce kullanmak nasip olmamıştı ama Proraso sabunun yanına 2. ürün ne alsam diye karar verene kadar maaalesef stoklar tükendiÜstad stoklarınız dolaplara sığmıyor maşallah da şu kıyıda köşede kalan, artık gözünüzden düşen stoklarınızı satışa çıkarsanız da benim gibi garibanlar da sevinse biraz nasıl olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: