İndirimler ve Fırsatlar
Estağfurullah @SKYBRAVE komşum, ne yazık ki hepsini severek kullanıyorum, yoksa dükkan sizin Smile Forumdaki bir çok arkadaşın yanında benimki hafif kalır bu arada.
@Lorenzo üstad sizin gibi stok anlamında dolaplara sığmayan abilerimize takıldığımda hep aynı cümleyi duyuyorum. Kim bu stokları sizlerden daha fazla olanlar çıksın ortaya bir şey deneyeceğim  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Mustafa Bey'in yazacağı yok anlaşıldı. Bari ben yazayım. Acqua di Parma, neredeyse tüm çeşitleriyle İmpa stoklarında.
Fiyatları da, ciddi olarak "ucuz" diyemeyeceğim tabi de, ama AdP için makul bir seviye de. Meraklılarına duyurulur Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(16/03/2017, Saat: 00:17)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey'in yazacağı yok anlaşıldı. Bari ben yazayım. Acqua di Parma, neredeyse tüm çeşitleriyle İmpa stoklarında.
Fiyatları da, ciddi olarak "ucuz" diyemeyeceğim tabi de, ama AdP için makul bir seviye de. Meraklılarına duyurulur Smile

Smile
Tüm ürünlerini yükleyince yazacaktım. Daha yükleyeceğim ürünler var. Ama fiyat konusunda yiğidi öldürelim hakkını teslim edelim. Bu fiyatlara birdaha ADP ürünü göremezsiniz. Ucuz derken piyasa raicine göre ucuz, yoksa yinede herkesin erişebileceği rakamlarda değil malesef Sad
Mesela 125ml tıraş kremini 220tl ye satacaktım. Şuanda 140tl.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(16/03/2017, Saat: 00:30)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile
Tüm ürünlerini yükleyince yazacaktım. Daha yükleyeceğim ürünler var. Ama fiyat konusunda yiğidi öldürelim hakkını teslim edelim. Bu fiyatlara birdaha ADP ürünü göremezsiniz. Ucuz derken piyasa raicine göre ucuz, yoksa yinede herkesin erişebileceği rakamlarda değil malesef Sad

Geçen yıl roma'da kendi mağazasından o ürünü 32 eur ödeyerek almıştım. Saygıyla eğiliyorum...
(16/03/2017, Saat: 00:30)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile

Üç silahşörlerden biri olması dolayısıyla, fiyatları maalesef çok yüksek. Ama dediğiniz gibi bu rakamlara değil buralarda, yurt dışında bile bulmak mümkün değil gibi Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(16/03/2017, Saat: 00:30)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesela 125ml tıraş kremini 220tl ye satacaktım. Şuanda 140tl.

Mustafa Bey, düşük fiyatın nedeni nedir? İnşallah sizi zora sokacak bir durum yoktur.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/03/2017, Saat: 22:50)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, düşük fiyatın nedeni nedir? İnşallah sizi zora sokacak bir durum yoktur.

Cihan bey selamlar.
Düşünceniz için teşekkürler.
Bildiğiniz üzere ADP Türkiyeden çekildi. Bende ADP arayışındaydım , ön sipariş verdim , sonra adet bazlı iskonto var dediler, tamam iskontolu alıyorum dedim.
Hepimize yarasın Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@cihankeskin @impaticaret Değerli komşular bu sektörde toptan alımlarda genellikle MF mal fazlası (FOC free of charge) uygulamaları oldukça yaygındır. Bu nedenle forum genelinde ön sipariş listeleme yöntemi ile Mustafa Bey'e toplu alım talebi açabilirsek (ödeme garantisi veya ön ödeme yapılması Mustafa Bey'in riskini azaltır, transit süreleri de kısaltır) diğer ürünler için böyle avantajlı fiyatlar yakalayabiliriz. Misal verecek olursak bir süredir Fine markasını takibe aldım. Sabun ve after shave için fırsat ve uygun fiyat arıyorum. Markanın tişört ve kravatları ayrı bir güzellik. Kendi satış sitelerinde 1 sabun 1 as 2 tişört 2 kravat + gönderi ücreti toplam 200 usd üzerinde fiyat çıktı. Oysa aynı sitede toptan alım sekmesi de mevcut. Mustafa Bey'in esnaflığından ve insanlığından emin olduğum için görüşlerimi bu şekilde açık olarak paylaşıyorum. Umarım merchandising anlamında rahatsız etmemişimdir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(16/03/2017, Saat: 23:20)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan bey selamlar.
Düşünceniz için teşekkürler.
Bildiğiniz üzere ADP Türkiyeden çekildi. Bende ADP arayışındaydım , ön sipariş verdim , sonra adet bazlı iskonto var dediler, tamam iskontolu alıyorum dedim.
Hepimize yarasın Smile

Çok teşekkürler Mustafa kardeşim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: