İndirimler ve Fırsatlar
(19/06/2017, Saat: 21:15)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @Nani Kuş Siz tavsiye ettiyseniz bana hemen almak düşer

Sent from my iPad using Tapatalk

Sağlıkla kullanın komşum . Sebamedin balsamı hariç geri kalan çeşitleri ülkemizde yıllardır mevcut balsamı olmamasına anlam verememiştim demek vaktinde yolladığım maili ( başka komşularımızda yollamıştır Eminim) sonunda ciddiye almışlar .
Ben de forum içinden almıştım Sebamed balsamı, çok memnun kalmıştım. Aynı zamanda Şampuan, roll-on, sabun ve deodorantını kullanıyorum, hassas cildime iyi geliyor.
Teşekkürler @Nani Kuş, güzel haber. İstediğim bir üründü. Elimde çok fazla as/balsam var ama bunu da almak farz oldu.
@Nani Kuş üstadım, bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir ara benim de aklımdaydı bu ürün, kısa zamanda almayı düşünüyorum.
Rica ederim komşularım sebamed balsamı üzmez pişman etmez severek kullanacağınızı düşünüyorum .
Selamlar,
Razorus indiriminden son anda faydalanıp bir adet fs sı26-fh33 aldım.İyi oldu...
(20/06/2017, Saat: 03:54)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
Razorus indiriminden son anda faydalanıp bir adet fs sı26-fh33 aldım.İyi oldu...

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/06/2017, Saat: 11:07)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler daha güzelleri sizin olsun...
(20/06/2017, Saat: 03:54)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

İyi bir tercih yapmışsınız komşum . Güle güle kullanın .
(20/06/2017, Saat: 14:14)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi bir tercih yapmışsınız komşum . Güle güle kullanın .

Sağolun komşum iyi bir silvertip olacak benim için.
Selamlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: