İndirimler ve Fırsatlar
(11/11/2017, Saat: 06:18)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen yılda aynısı oldu bana 1 aya yakın indirimleri bekledim aliexpress de dolar yükselince yine aynı fiyatlatına aldım işin kötü kısmı bir aydır bekledim şimdide alıp almamakta kararsızım

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yarınki fiyat bir ay öncekinden daha pahalı olacak .
(11/11/2017, Saat: 14:55)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarınki fiyat bir ay öncekinden daha pahalı olacak .

Biliyorum komşum da 1 2 dolar için hem bir ay bekledin hemde dolar 3.86 oldu hiç fark etmedi fiyat neredeyse ?
(11/11/2017, Saat: 15:48)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum komşum da 1 2 dolar için hem bir ay bekledin hemde dolar 3.86 oldu hiç fark etmedi fiyat neredeyse ?

Aynen öyle komşum. Ama genede dayanamatıö 3-5 bişeyler aldım

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Komşum benim durum daha vahim ben tüm ailemin ve bazı arkadaşlarımın siparişlerini veriyorum gelen sipariş gelmeyen sipariş günlük sorulan sorular insanı bezdiriyor

(11/11/2017, Saat: 16:20)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim durum daha vahim ben tüm ailemin ve bazı arkadaşlarımın siparişlerini veriyorum gelen sipariş gelmeyen sipariş günlük sorulan sorular insanı bezdiriyor

Tüm aile işleri olunca evet uğraşı fazla. Size kolay gelsin şimdiden.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@deaken teşekkür ederim komşum. İyi günler

İndirim dönemleri başlamaya yakın ya o da mı diyeceğimiz markalar etraftan indirim için mal toplarlar. Zaten eski kendi mallarının çoğu satılmıştır kalanına ise cüzi indirim yapar, aldıkları D kalite mala A kalite etiketini vurup 50+20 % indirimi yapar ondanda ciddi paralar kazanırlar. Ülkemizde malesef sosyal yaşam yemeğe ve alışverişe gitmekle kısıtlı olduğundan biz de abanırız alışverişe .
Biz bunu yapıyorsak çinli neler yapmaz ki . İyi de çıkabilir belki fakat çoğunun indirimlik mal olmasıda kaçınılmaz.
a619657fcd48310027080b9c8f18d921.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gumruge takilma ihtimali %90 olmasa hemen saldiricam, mild felan demiycem alicam namissizi ama massdrop malum etiketle oynamiyor.
@izbe komsuma sonsuz saygımın beraberinde, bu as-d2 makinaya acaip uyuzum. Paslanmaz celik diye sattıkları bu makinanın kafasının celik olduguna inanmıyorum.Sapı celiktir ama onun bile dusuk kalite bir celik oldugunu dusunuyorum. Bunlar sahsi suphelerim ispatlayamam. Bu dusuncelerle beraber mild yapısı da birlesince uyuz oldugum aletlerden. Smile

TL mizin geldigi son durumda 140usd sanırım 550 liraları buluyor. Yatırım olarak da dusunuyorsanız, inanın alacagınız bir Rocnel elit su makinanın bir degil 3 gomlek ustu makinedir dostlar, veya en azından ben bu sekil dusunuyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: