İndirimler ve Fırsatlar
Günaydınlar;

Site, G&C koduyla da yüzde 10 indirim veriyor, yüzde 10 luk indirim bize özel bir indirim değil aslında..
(09/01/2017, Saat: 10:24)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydınlar;

Site, G&C koduyla da yüzde 10 indirim veriyor, yüzde 10 luk indirim bize özel bir indirim değil aslında..

G&C kodu bir kaç ay önce geldi. Eskiden her forumun ayrı kodu vardı. Birisi konuşup foruma %15 mi istese Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
GC kodu yaklaşık 2 yıldır var . GC firması Geltir'e özel bir iskonto sağlamıyor herkese verdiği standart indirim bu . Ama dediğinize katılıyorum @cihankeskin komşum birisi konuşup foruma özel daimi %15 indirim kodu iyi olur .
(09/01/2017, Saat: 13:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GC kodu yaklaşık 2 yıldır var . GC firması Geltir'e özel bir iskonto sağlamıyor herkese verdiği standart indirim bu . Ama dediğinize katılıyorum @cihankeskin komşum birisi konuşup foruma özel daimi %15 indirim kodu iyi olur .

Yok kodu check out ta görünür bir şekilde yazmaya bir kaç ay önce başladı demek istemiştim. Eskiden bültenlerinde yazıyordu sadece.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
2u452f7.jpgPorselen köpürtme kabı. Migrostan 5 liraya satın aldım ilgilenenlere duyurulur.
(22/01/2017, Saat: 19:03)KASSAM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2u452f7.jpgPorselen köpürtme kabı. Migrostan 5 liraya satın aldım ilgilenenlere duyurulur.

Kullandığımız klasik alternatiflerden farklı bir materyal görmek güzel. Fiyatı da gayet makulmüş. Güle güle kullanın @KASSAM. Başka renkleri var mıydı? Porselen kalitesi nasıl?
(22/01/2017, Saat: 19:03)KASSAM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2u452f7.jpgPorselen köpürtme kabı. Migrostan 5 liraya satın aldım ilgilenenlere duyurulur.
Güle güle kullanın komşum. İç yüzeyi düz görünüyor, pütürlü olsaydı daha kolay köpük yapılırdı sanırım.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(22/01/2017, Saat: 21:52)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığımız klasik alternatiflerden farklı bir materyal görmek güzel. Fiyatı da gayet makulmüş. Güle güle kullanın @KASSAM. Başka renkleri var mıydı? Porselen kalitesi nasıl?

Teşekkürler komşum.Hepsinin rengi beyazdı porselen kalitesi iyiye benziyor baya ağır bişey.
(22/01/2017, Saat: 22:16)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. İç yüzeyi düz görünüyor, pütürlü olsaydı daha kolay köpük yapılırdı sanırım.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler.Evet yüzeyi düz ama idare eder sanırım.
Aradolu'da yine %50 indirim var ama tıraşa dair hiçbir ürün yok şu an. Sanırım bizim kapsama alanımızdan tamamen çıkmışlar.

Meraklısı varsa koşu ayakkabıları var ucuz gibi
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: