İndirimler ve Fırsatlar
(17/03/2017, Saat: 10:14)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin @impaticaret Değerli komşular bu sektörde toptan alımlarda genellikle MF mal fazlası (FOC free of charge) uygulamaları oldukça yaygındır. Bu nedenle forum genelinde ön sipariş listeleme yöntemi ile Mustafa Bey'e toplu alım talebi açabilirsek (ödeme garantisi veya ön ödeme yapılması Mustafa Bey'in riskini azaltır, transit süreleri de kısaltır) diğer ürünler için böyle avantajlı fiyatlar yakalayabiliriz. Misal verecek olursak bir süredir Fine markasını takibe aldım. Sabun ve after shave için fırsat ve uygun fiyat arıyorum. Markanın tişört ve kravatları ayrı bir güzellik. Kendi satış sitelerinde 1 sabun 1 as 2 tişört 2 kravat + gönderi ücreti toplam 200 usd üzerinde fiyat çıktı. Oysa aynı sitede toptan alım sekmesi de mevcut. Mustafa Bey'in esnaflığından ve insanlığından emin olduğum için görüşlerimi bu şekilde açık olarak paylaşıyorum. Umarım merchandising anlamında rahatsız etmemişimdir.

+1 @korgunv komşum

(17/03/2017, Saat: 10:14)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin @impaticaret Değerli komşular bu sektörde toptan alımlarda genellikle MF mal fazlası (FOC free of charge) uygulamaları oldukça yaygındır. Bu nedenle forum genelinde ön sipariş listeleme yöntemi ile Mustafa Bey'e toplu alım talebi açabilirsek (ödeme garantisi veya ön ödeme yapılması Mustafa Bey'in riskini azaltır, transit süreleri de kısaltır) diğer ürünler için böyle avantajlı fiyatlar yakalayabiliriz. Misal verecek olursak bir süredir Fine markasını takibe aldım. Sabun ve after shave için fırsat ve uygun fiyat arıyorum. Markanın tişört ve kravatları ayrı bir güzellik. Kendi satış sitelerinde 1 sabun 1 as 2 tişört 2 kravat + gönderi ücreti toplam 200 usd üzerinde fiyat çıktı. Oysa aynı sitede toptan alım sekmesi de mevcut. Mustafa Bey'in esnaflığından ve insanlığından emin olduğum için görüşlerimi bu şekilde açık olarak paylaşıyorum. Umarım merchandising anlamında rahatsız etmemişimdir.

Veli Bey çok iyi düşünmüşsünüz. Bende Fine ile ilgili konuyu netleştirdim. Fine diyorki "palet bazında almayacaksanız aşağıda belirttiğim avrupa bayilerimizden alabilirsiniz" avrupa bayileri ile görüştüm fiyatları yüksek.
Başka ürünler için uygulayabiliriz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhaba Arkdaşlar,

hepsiburada.com da 21 Mart indirimi var. Proraso ürünleri ilginizi çekebilir.
037ceb779bd4534ad144998805f1e45a.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Aradolu.com 'da yine sepette %50 indirim var, Proraso ürünleri yok ama Depot ürünleri mevcut.
vigshaving fırça ile ilgilenen olursa https://tr.aliexpress.com/item/26mm-knot...295.MbxDCp 12.99 usd olmuş
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(21/03/2017, Saat: 19:39)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vigshaving fırça ile ilgilenen olursa https://tr.aliexpress.com/item/26mm-knot...295.MbxDCp 12.99 usd olmuş

Aliexpress 7. yıl indirimi henüz başlamadı, bir hafta sonra 7. yıl indirimlerinde o fiyata inecek bahsettiğiniz fırça. Kampanyadaki fiyatı şimdiden yazmışlar sadece
(22/03/2017, Saat: 09:47)tyrant1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress 7. yıl indirimi henüz başlamadı, bir hafta sonra 7. yıl indirimlerinde o fiyata inecek bahsettiğiniz fırça. Kampanyadaki fiyatı şimdiden yazmışlar sadece

Doğrudur bilgi için teşekkürler. Altında geri doğru kalan gün sayıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Aliexpress 7. Yıl indirimleri başlamış durumda an itibariyle
Vigshaving fırça 24 tl
Qshave razor (futur kopya) 31 tl
Standlar 8 9 tl
Jiletli ve çelik usturalarda da güzel fiyatlar var link koyamadım kusura bakmayın site içi aramada vigshaving veya qshave razor diye aratabilirsiniz.
Ben de az önce 2 tane sipariş verdim vigshaving finest 2 band stand hediyeli, mobil uygulamadan alınca ekstra indirim oluyor ve üzerine 3 dolar da mağaza kupon veriyor. İlaveten aliexpress seçkin kuponu da 2 dolar daha indirince tanesi 10 dolara geliyor Big Grin

https://tr.aliexpress.com/store/product/...0.0.XTR3IL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: