İndirimler ve Fırsatlar
Bende imkansız sanıyordum ama değilmişSmile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam barley d89 alıyordum ki indirim olacağını öğrendim herkese teşekkürler. hemen üye oldum mühleye döndük. Ancak ben yeniyim yaklaşık 2 aydır rimeile keyifle tıraş oluyorum. Mühle sitesinden acemiler için başka ürünler de önerir misiniz? bana ürün yelpazesi fırça ve makine hariç az geld sanki. Herkese iyi alışverişler
(22/11/2019, Saat: 12:11)ardaturco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam barley d89 alıyordum ki  indirim olacağını öğrendim herkese teşekkürler.  hemen üye oldum mühleye döndük. Ancak ben yeniyim yaklaşık 2 aydır rimeile keyifle tıraş oluyorum. Mühle sitesinden acemiler için başka ürünler de önerir misiniz?  bana ürün yelpazesi fırça ve makine hariç az geld sanki. Herkese iyi alışverişler

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinizi foruma tanıtan bir başlık açarsanız sizi tanıyalım. Mühle’nin indiriminden bir alet edinmenizi tavsiye ederim. Fırça olarak ise kullanmak istediğiniz kil türüne göre tavsiye istemenizde yarar var. Sentetik istiyorum fiyatı da ucuk olmasın derseniz Yaqi derim. Porsuk istiyorsanız yine başlangıç seviyesi icin Yaqi. Domuz kılı istiyorsanız ise semogue öneririm. Sabun olarak proraso ve tabac ürünleri fiyat olarak hem çok pahalı olmayan bende gayet yeterli ürünlerdir. Site olarak xtrashaving ve razorus.

Başlığınız varmış, yeniyim derken yeni üye oldunuz sandım. Smile
Evet üstad tanıtmıştım Rolleyes biraz eksik yazmışım. bende de yaki sentetik ve praso sabun var memnunum, ama mühledeki sentetikler çok kişi tarafından övülmüş. Aslında benim sormak istediğim mühlenin fırça ve makineleri hariç başka ürünlerinden bu indirimde kaçımrmamam gereken bir ürün var mıdır? ben göremedim. İmpa ve razorusta sabun jilet için çok güzel. Bu arada forumu okuyorum üye olduğumdan beri. Bu kadar bilgi birikimi olan bir site ülkemizde yok. Keşke buna benzer bir fotoğrafçılık Sitesi forumu olsaydı.
(22/11/2019, Saat: 12:22)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlığınız varmış, yeniyim derken yeni üye oldunuz sandım. Smile
(22/11/2019, Saat: 12:55)ardaturco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet üstad tanıtmıştım  Rolleyes  biraz eksik yazmışım.  bende de yaki sentetik ve praso sabun var memnunum, ama mühledeki sentetikler çok kişi tarafından övülmüş. Aslında benim sormak istediğim mühlenin fırça ve makineleri hariç başka ürünlerinden bu indirimde kaçımrmamam gereken bir ürün var mıdır? ben göremedim. İmpa ve razorusta sabun jilet için çok güzel. Bu arada forumu okuyorum üye olduğumdan beri. Bu kadar bilgi birikimi olan bir site ülkemizde yok. Keşke buna benzer bir fotoğrafçılık Sitesi forumu olsaydı.

Mühle’nin kozmetik grubu bence pahalı, bu yönüyle tavsiye etmiyorum.
(22/11/2019, Saat: 12:11)ardaturco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam barley d89 alıyordum ki  indirim olacağını öğrendim herkese teşekkürler.  hemen üye oldum mühleye döndük. Ancak ben yeniyim yaklaşık 2 aydır rimeile keyifle tıraş oluyorum. Mühle sitesinden acemiler için başka ürünler de önerir misiniz?  bana ürün yelpazesi fırça ve makine hariç az geld sanki. Herkese iyi alışverişler

Bence bir R89 mutlaka alin. Gun gelecek 89 size yetmeyecek o yuzden alinabiliyorsa bir de R41 ile gelecege yatirim yapin.
https://www.hepsiburada.com/loreal-paris...epsiburada

Loreal men 14.95 tl ye düşmüş
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(22/11/2019, Saat: 20:48)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.hepsiburada.com/loreal-paris...epsiburada

Forumda bu urunle ilgili baslik goremedim. Nasildir komsum, tavsiye eder misiniz?
(22/11/2019, Saat: 20:48)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.hepsiburada.com/loreal-paris...epsiburada

Çok uygun olunca ben de aldım geçen gün ama henüz kargolanmadı.
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Migroslarda Arko tıraş kolonyalarında indirim var

a8133551e3c19facebdc71ed340e4980.jpg
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: