İndirimler ve Fırsatlar
Bugün yerel bir markette tüm Old Spice'lar 15'ti. Whitewater Losyon aldım, fiyat iyi mi emin değilim. Deodorant kokularını pek beğenmedim. Bu gidişle olmayacak Darısı Original'e diyelim Smile
(20/05/2020, Saat: 20:10)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yerel bir markette tüm Old Spice'lar 15'ti. Whitewater Losyon aldım, fiyat iyi mi emin değilim. Deodorant kokularını pek beğenmedim. Bu gidişle olmayacak Darısı Original'e diyelim Smile

Losyon 15 miydi komşum?
hangi market adı sanı yok mu
Nivea Men Protect Care 100 gr Koruyucu Tıraş Kremi 8,96 tl amazon.com.tr
(20/05/2020, Saat: 21:00)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Losyon 15 miydi komşum?

Evet, o da 15'ti. İnternette 35'e kadar artan fiyatlar var. Aldığımda 2 tane kalmıştı, bugün gittiğimde kalmadığını gördüm keşke diğerini de alsaymışım. Porselen şişesi için bile değer Smile Deodorantların kokusunu beğenmediğim için almadım.

(20/05/2020, Saat: 23:27)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hangi market adı sanı yok mu

Yerel market dememin sebebi oydu, K.Maraş'tayım, burada olan bir üye varsa bile denk gelme ihtimail olmadığı için yazma gereği görmemiştim. Stok yoktu, marketteyken yazayım dedim. Ama alakalı alakasız çok markette görüyorum, başka yerlerde de iyi fiyata bulunur diye düşünüyorum.
Geçen hafta Istanbulda bi marketten 39.90tl ye aldım. İyi bulmuşsunuz gerçekten Smile
OLD SPİCE TIRAŞ SONRASI LOSYON 100 ML WHİTE WATER istegelsin.com da 23,94 tl
Madam10.com aynı ürün 25,90 4,90 sabit kargosu var.
(23/05/2020, Saat: 02:55)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, o da 15'ti. İnternette 35'e kadar artan fiyatlar var. Aldığımda 2 tane kalmıştı, bugün gittiğimde kalmadığını gördüm keşke diğerini de alsaymışım. Porselen şişesi için bile değer Smile Deodorantların kokusunu beğenmediğim için almadım.

Yerel market dememin sebebi oydu, K.Maraş'tayım, burada olan bir üye varsa bile denk gelme ihtimail olmadığı için yazma gereği görmemiştim. Stok yoktu, marketteyken yazayım dedim. Ama alakalı alakasız çok markette görüyorum, başka yerlerde de iyi fiyata bulunur diye düşünüyorum.

Tamam komşum indirim güzelmiş yararlanmak istedim birkaç tane alsaydanız iyi üürn original kokusu daha da iyi.
https://urun.n11.com/tiras-sonrasi-urunl...P413781115

Tabac Original Shaving Soap 125 GR 96.62 TL(Kargo dahil)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/05/2020, Saat: 15:26)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://urun.n11.com/tiras-sonrasi-urunl...P413781115

Tabac Original Shaving Soap 125 GR  96.62 TL(Kargo dahil)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Firmanın ürünlerinin orjinalliğiyle iligili şüphelerim var.
(23/05/2020, Saat: 15:34)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firmanın ürünlerinin orjinalliğiyle iligili şüphelerim var.

Cosmoland, diğer ismiyle Nehir Kozmetik, Tabac Türkiye distribütörüdür. Her yerde gördüğünüz Tabac ürünlerini onlar getirtir, herkes oradan alır ve satar. Kozmetik alanında da en güvenilir firmalardan birisidir. Yanlışınızın olma ihtimali çok yüksek.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: