Haslinger Ringelblumen (Marigold)
(27/10/2013, Saat: 12:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda kimsenin breaking bad ile alakası yok heralde. Sleepy

Olmaz mı? Big Grin Iki sezon bitirdiğim için spoiler yemek istemiyorum, o yüzden girmedim topa. Big Grin Heisenberg reis.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(27/10/2013, Saat: 12:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda kimsenin breaking bad ile alakası yok heralde. Sleepy

Breaking Bad kendini şimdiden çok özletti. Badfinger- Baby Blue dinlerken her seferinde duygulanıyorum.

Dipnot: Bu dizinin finaline kadar ruhsuz biri olduğumu düşünürdüm.
Katılma tarihi: 2011
Sondan ikinci bölümü izledikten sonra bir sonraki bölümün büyük final olacağını öğrenince hayal kırıklığına uğradım çok erkendi halbuki.

Gerçekten güzel bir diziydi. Mükemmel miydi tabi ki hayır Big Grin Ama daha iyisini seyretmedim. Bakalım game of thrones bir kaç sezon geçsin belki daha iyi derim.
Ben 3. sezona başlayacağım. Güzel dizi, hoş ama o kadar da değil. Misal bir bones ya da house md. daha iyi diziler. Bu bence dexter ve everybody loves raymond ayarında bir dizi. Bunların üstünde walking dead var benim için, şu an en üst tepede de game of thrones. Çıtayı çok yükselttiler, ama çok yavaş çekiyorlar o yüzden walking dead ve got' a ara verdim, biraz biriksin. Heisenberg reyiz iyi gidiyor tatlı niyetine. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Başlığı iyice işgal ettik ama etme eyleme Lord breaking bad ile dexter ı karşılaştırma. Hele walking dead.

Kalan sezonları seyredince sen de hak vereceksin bb ile ancak game of thrones yarışabilir. House felan yakın bile değil. BB'nin güzelliği her sahnesi güzel, aksiyon sahnesi gelsin ya da şu olay sonuçlansın diye beklemiyorsunuz.

Game of Thrones'u da birinci sezonun sonlarına doğru sevmeye başladım. Yazarlar da birinci sezonda çok zorlanmışlar biraz amatör kalmış, gittikçe güzelleşiyor.

Bu arada dexter'ı ilk bölümünden beri düzenli takip ediyordum en son çıkan sezonun başlarında artık bıraktım seyretmeyi.
(27/10/2013, Saat: 22:23)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlığı iyice işgal ettik ama etme eyleme Lord breaking bad ile dexter ı karşılaştırma. Hele walking dead.

Kalan sezonları seyredince sen de hak vereceksin bb ile ancak game of thrones yarışabilir. House felan yakın bile değil. BB'nin güzelliği her sahnesi güzel, aksiyon sahnesi gelsin ya da şu olay sonuçlansın diye beklemiyorsunuz.

Game of Thrones'u da birinci sezonun sonlarına doğru sevmeye başladım. Yazarlar da birinci sezonda çok zorlanmışlar biraz amatör kalmış, gittikçe güzelleşiyor.

Bu arada dexter'ı ilk bölümünden beri düzenli takip ediyordum en son çıkan sezonun başlarında artık bıraktım seyretmeyi.

Olabilir komşum ben sadece ilk 2 sezon için konuşuyorum. Bakalım ilerleyen bölümleri göreceğiz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Schafmilch (koyun sütü) ve lanolin olanından tipini sipariş verdim. Bakalım nasılmış MWF den daha iyi mi acaba göreceğiz.
(27/10/2013, Saat: 22:12)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 3. sezona başlayacağım. Güzel dizi, hoş ama o kadar da değil. Misal bir bones ya da house md. daha iyi diziler. Bu bence dexter ve everybody loves raymond ayarında bir dizi. Bunların üstünde walking dead var benim için, şu an en üst tepede de game of thrones. Çıtayı çok yükselttiler, ama çok yavaş çekiyorlar o yüzden walking dead ve got' a ara verdim, biraz biriksin. Heisenberg reyiz iyi gidiyor tatlı niyetine. Big Grin

2 sezonla bu yorumu yapman çok yanlış. daha 3-4-5 var.
Ben hayatımda böyle bir dizi izlemedim. Bu kadar mı orijinal bir kesit olur?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Bu sabunları ben de çok merak ediyorum. En uygun nereden sipariş verilebilir acaba?

(31/10/2013, Saat: 23:47)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunları ben de çok merak ediyorum. En uygun nereden sipariş verilebilir acaba?

Gifts and care adlı siteden sipariş verebilrisiniz. Ben alış veriş yaptım en geç iki haftada ürünler elime ulaşmaktadır. Geltir için indirim kuponu da var.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haslinger Tıraş Sabunları onurstyle 85 89,807 22/06/2021, Saat: 22:32
Son Yorum: Chavez
  Haslinger Honig Tıraş Sabunu Chinaski 76 68,926 21/06/2021, Saat: 15:33
Son Yorum: Adige
  Haslinger Salbei onur7 18 6,063 05/11/2019, Saat: 14:15
Son Yorum: mrden
  Haslinger totan35 7 10,418 04/06/2012, Saat: 11:00
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: