Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri
Katkısız,parabensiz,cilde zarar vermeyecek daha faydalı ve kimyadan daha uzak ürünleri tercih etmeye başladınız mı?
Doğal tıraş sabunları,kullandıklarınız ve merak ettikleriniz hangileri...

@inceptum Üstadım,katkılarınızı bekleriz.

2dglst3.jpg
bu başlık hiç ilgi görmeyecek Blush Angel Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Forum olarak eklenmesi talebi var,doğal iyidir Smile

http://www.geltir.com/thread-3508-post-6...l#pid64016

(01/11/2013, Saat: 01:01)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu başlık hiç ilgi görmeyecek Blush Angel Big Grin
forum olarak açılacak
ama idda ediyorum hiç ilgi görmeyecek Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
hayırlı olsun, en azından diğer bölümleri kirletmemiş olacağiz, köpürmüyor diye kenara itilen önemsenmeyen uzun kulanimlarda etkilerini faydalarını görebileceğimiz ürünleri ayri değerlendirebileceğiz Teşekkürler.
Başlığın ilgi görmeyeceğinden eminim ben de,ama gene de sınıflama yapılarak düzen verilmesi açısından iyi olmuş.Smile
Önceki birkaç incelememi buraya taşıyabilirsiniz.Vakit buldukça buraya bildiklerimden ufak tefek katkılarda bulunacağım.
Sabun rahatça bulunuyor,ancak tamamen doğal içerikli krem bulmak çok zor,sanırım iyi bir krem formunu elde etmek için kimyasallar olmazsa olmaz gibi.Dodgy
(01/11/2013, Saat: 01:01)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu başlık hiç ilgi görmeyecek Blush Angel Big Grin
(02/11/2013, Saat: 00:54)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forum olarak açılacak
ama idda ediyorum hiç ilgi görmeyecek Smile

Eski konulara bakarken neler varmış deyip girdim ama başlık adeta lanetlenmiş admin tarafından Smile
Geçen süre zarfında ne ürünler çıkmıştır kim bilir? Smile
Benim de önyargım var doğrusu doğal ürünlere. Ya amaçlanan yeterliliğe sahip olamıyor, ya fiyat fahiş oluyor, ya da doğal denilen şey yalan çıkıyor. Kimyasala bu anlamda öcü gözüyle değil, duruma göre gereklilik olarak bakıyorum. Zararlı olup olmadığı tartışmalı ürünler tercih edilmemeli tabii.
Doğal tıraş sabunu denince ilk aklıma Calani Sabunları geliyor. Forumda deneyen varmı bilmiyorum bende bir zaman 5 çeşidi vardı üçünü elimden çıkarmıştım fazla olduğu için, bir tanesi @Gartbnx te kendisine hiç sormadım memnunmusun diye Smile
Alman fanatiği değilim ama birçok alanda hassas dürüst ve işini iyi yapan almanların bu konuda da oldukça hassas olduklarını düşünüyorum.
Calani Sabunlarının kokuları gerçekten muhteşem ve çok güçlü doğal kokulara sahip, köpükte hacim olarak bir arko,tabac yada cella gibi beklenmesin ama kayganlık ve tıraş sonrası hissiyatını ben çok beğenmiştim. özellikle ustura tıraşına çok uygun olacağını düşünüyorum.
Forumda hiç incelemesi yok bir ara yazmayı düşündüm ama elimdeki Malabar'ıda deneyip sonrasında yazmak istedim.
Bulabilme imkanınız varsa en azından bir tane denemenizi öneririm yabancı forumlarda da çok tutulan bir sabun olmuştu bir dönem.

https://www.calani-seifenmanufaktur.de/e...sierseifen
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

eskilerin bir bildiği varmış hakikaten hiç ilgi görmemiş Cool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,407 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,144 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,510 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! theunnamed 81 154,312 19/07/2019, Saat: 19:42
Son Yorum: kral arthur
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,478 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  "The Sabun" tıraş sabunu linguist 103 164,509 14/03/2017, Saat: 17:07
Son Yorum: ckeskin
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,490 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,806 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,549 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: