Geltir - Scuttle Edindirme Kampanyası
pek yanaşmıyorlar yapmaya, ben de bir atölye ile görüştüm, fahiş fiyat veriyorlar, hiç bilmedikleri ve görmedikleri için de ürüne garanti vermiyorlar. belli olmaz belki birşey çıkar ancak büyük ihtimal ile boşuna zahmet vermiş olursunuz. buradaki arkadaşlar da epey koşturdu sağolsun, sayı çok olunca toplanmak ta zor oluyor. düşünmeniz yeter.
selamlar.

(09/06/2012, Saat: 12:41)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ankara da bir seramik atölyesi biliyorum fırını olan
isterseniz sora bilirim sizin adınıza bu işi yaparlar mı kaça yaparlar vs
(23/05/2012, Saat: 00:53)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/05/2012, Saat: 00:27)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mimar sinan güzel sanatlar fak. önünden gecerken heykel yapan öğrenci arkadaşları görünce durup seyrettim biri parmaklıklar ardından hayırdır birinemi baktın brader dedi yok siz bunları yapıyorsunuz anladımda işin ustası iseniz bak sana bir şey gösteriyim bunuda yapın gaz vermeye calıştım vatandaş resmi görünce caydanlık zannetti güldü inek aga bu bizim işimiz değil seramikcilerin işi dedi cekip gitti. Demekki bu burda yapılamıyor illaki yurt dışına gidecek mangırlar.

hocam sen genel cerraha kopek goturmussun Smile

sanatcılar yapmaz bunu ama dedikleri dogru seramikci bulmak lazım. eger tam bir resim gonderir ve budur derseniz bende bir kac yere sorarım gerci donem bitiyor fırını olan birleri bulunur belki bir ihtimal
(09/06/2012, Saat: 12:47)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pek yanaşmıyorlar yapmaya, ben de bir atölye ile görüştüm, fahiş fiyat veriyorlar, hiç bilmedikleri ve görmedikleri için de ürüne garanti vermiyorlar. belli olmaz belki birşey çıkar ancak büyük ihtimal ile boşuna zahmet vermiş olursunuz. buradaki arkadaşlar da epey koşturdu sağolsun, sayı çok olunca toplanmak ta zor oluyor. düşünmeniz yeter.
selamlar.

(09/06/2012, Saat: 12:41)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ankara da bir seramik atölyesi biliyorum fırını olan
isterseniz sora bilirim sizin adınıza bu işi yaparlar mı kaça yaparlar vs
(23/05/2012, Saat: 00:53)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/05/2012, Saat: 00:27)hiçOLMAKhiç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mimar sinan güzel sanatlar fak. önünden gecerken heykel yapan öğrenci arkadaşları görünce durup seyrettim biri parmaklıklar ardından hayırdır birinemi baktın brader dedi yok siz bunları yapıyorsunuz anladımda işin ustası iseniz bak sana bir şey gösteriyim bunuda yapın gaz vermeye calıştım vatandaş resmi görünce caydanlık zannetti güldü inek aga bu bizim işimiz değil seramikcilerin işi dedi cekip gitti. Demekki bu burda yapılamıyor illaki yurt dışına gidecek mangırlar.

hocam sen genel cerraha kopek goturmussun Smile

sanatcılar yapmaz bunu ama dedikleri dogru seramikci bulmak lazım. eger tam bir resim gonderir ve budur derseniz bende bir kac yere sorarım gerci donem bitiyor fırını olan birleri bulunur belki bir ihtimal

yinede aklınızda bulunsun ihtiyaç olursa bir el de ben atarım
teşekkür ederiz, tabii ki tek başıma şimdi olmaz diyemem bir grup olarak başladık bu işe. belki 15-20 adet olsa ertesi gün yatacak paralar, çünkü almaya, bozuk çıksa da sorun etmemeye razı bir grubumuz var, diğerlerine mahçub olmamak gibi bir sorun da kalmayabilir. yine bir konuşulur bu başlık altında. tekrar teşekkürler.
hocam iptal ettik ne yazık ki Confused
Scuttle olmasa bile üzerinde geltir yazan köpürtme tası, sabun tası gibi bir şey olabilir. 15 tl'ye scuttle biraz macera gibi geldi bana hem de daha önce scuttle yapmamış ustalara yaptırmak.
Kütahya Porselen gibi sürüsüne bereket seramik&porselen firması var birindemi aklına gelmez böyle birşey yapmak ? Bu konuyu yeni gördüm tam benide kervana katın diyecekken iptal edildiğini gördüm üzüldüm açıkcası
Scuttle yurtiçinden temini mümkün görünmüyor. Yurtdışından toplu alım yapılıp burada üzerine lazer veya ink-jet uygulamaları ben yaptırabilirim.
Aynı şeyi fırça içinde yazmıştım. İthalat gümrük gibi konularda da talep
ederseniz seve seve yardımcı olurum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Gözü karartıp yaptırmak gerekiyor aslında ama istenilen kalitede olmayınca aa bu olmamış becerememişsiniz dememek lazım kampanyayı yürütenlere.

Scuttle yaptırması ya da toplu temin etmesi zor, köpürtme tası yaptırmak bir alternatif olabilir mi?
tıraş işi bireysel bi iş bence toplu alımlar falan hikaye geliyor bana

insan beyeniyorsa kendisi alır yaptırır geçer

zevkin bedeli olmaz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,540 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,177 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,202 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
  beyfendi.org Babalar günü %20 indirim kampanyası. sohayli 3 2,268 06/06/2021, Saat: 10:16
Son Yorum: sohayli
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,330 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  beyfendi.org 19 MAYIS %19 indirim kampanyası sohayli 12 5,225 20/05/2021, Saat: 09:45
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 15,176 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,576 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,657 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 70,500 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: