Zaza Han EM-KE
fırsatçılık yapıyorlar.neyse piyasada hareket olursa yeni satıcılar da girer, fırsatçılar piyasada kendilerine yer bulamazlar.
(05/03/2012, Saat: 16:14)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: pureden de aşağı.black badger sınıfı Exclamation . o fiyata best sınıf fırça satmaları gerekir

silvertip olsaydı bile %100 karlı olurdu.
(05/03/2012, Saat: 16:17)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fırsatçılık yapıyorlar.neyse piyasada hareket olursa yeni satıcılar da girer, fırsatçılar piyasada kendilerine yer bulamazlar.

kesinlikle
hedef standart fırçaların domuz kılı olduğunu bir şekilde öğrenen insanlardan
hayatta domuz kullanmam diyenler

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ben de niyetlenmiştim ama ustalar yazdıkça iyi ki niyet kısmında kalmışım Smile
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
bu siteden haberim olmasa ben de alırdım....
(05/03/2012, Saat: 16:29)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle
hedef standart fırçaların domuz kılı olduğunu bir şekilde öğrenen insanlardan
hayatta domuz kullanmam diyenler
her işin bileni var işte, "bir bilene sor demişler" ben de yerli fırça görünce heyecanlanıp haber vermek istedim Confused kusura bakmayın arkadaşlar, boşuna vaktinizi aldım. İnşallah yüksek fiyat istediklerinin farkına varırlar da adam gibi fırçalar üretilmeye başlar.
selamlar.
estağfurullah hocam o nasıl laf.
keşke adamlar biraz daha uygun fiyat verselerdi de alsaydık.
iyi niyetiniz ve ayırdığınız vakit için teşekkür ederim..
Saygılarımla
(05/03/2012, Saat: 16:42)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her işin bileni var işte, "bir bilene sor demişler" ben de yerli fırça görünce heyecanlanıp haber vermek istedim Confused kusura bakmayın arkadaşlar, boşuna vaktinizi aldım. İnşallah yüksek fiyat istediklerinin farkına varırlar da adam gibi fırçalar üretilmeye başlar.
selamlar.
keşke... ben oradan omega fırçamı alırken iyi bir fiyat vermişlerdi, ben de herhalde genelde iyi fiyatlı satıyorlar diye düşündüm. sizler gibi anlamıyorum fırçadan dediğim gibi görünce tanımam. ben, "nasılsa bilmeyene satarız" mantığına sinirleniyorum. aynı şeyi getiğimiz aylarda bir elektronik markette bir müşteriye yaparlarken gördüm, adamı uyardım ama neyaptı bilmiyorum. anladığım bir iş olsa modeli kılları falan mesaj da yazardım gittigidiyordan. neyse tekrar kusura bakmayın.
selamlar.
ohtararan; estağfurullah ağabey hiç olurmu öyle şey. iyiki paylaştınız da haberdar olduk.birçok kişinin fazla fiyat vermesini önlediniz ,bence sevaba girdiniz. keşke her ürün gerçek hakettiği fiyattan ülkemizde satılsa bizde dışarılardan almayla,acaba postaya takılırmı diye beklemeyle uğraşmasak
http://trasklavuzu.blogspot.com/
ohtararan hocam lütfen öyle düşünmeyin.
hepimiz de bu işte yeni sayılırız. hatta belki siz bizden daha da tecrübelisinizdir.
o yüzden aralıksız paylaşıma devamBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zaza Han totan35 22 20,862 01/07/2018, Saat: 20:09
Son Yorum: posicor
  ZAZA HAN Nebioğlu YURDASAL1 11 16,163 12/02/2013, Saat: 15:04
Son Yorum: BigHillMe
  ZAZA ustura ve tras malzeme ureticisi Kubilay 0 6,482 25/12/2012, Saat: 01:35
Son Yorum: Kubilay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: