Piyasadaki maden sularının analizleri
Yapılıyor. Hakkında yalan haber yapılanlar da başkaları hakkında aynı şekilde davranıyor emin olun. Söz konusu soda şirketleri için söylemiyorum rekabetin büyük olduğu tüm piyasalarda bu gibi kulis çalışmaları var. Emin olun bu işleri bilen biri olarak yazdım. Emin olun.

Sent from my iPad using Tapatalk
Hayır o değilde bu litrelik maden sularından zevk alan var mı Allahesen... (yöresel bir deyim Big Grin) hayır akmina falan derken özkaynakta çıkartmış...

bu arada benim 2.5 yaşında ki kız bile özkaynak içince ohhhh çekiyor Big Grin
Genelde Kızılcıhamam ve Uludağ seven biri olarak bu aralar en çok Giresun kaynaklı İnişdibi tüketiyorum.Listede göremedim kendisini.

Şişe ve paket tasarımı da ayrı keyif veriyor bana.

u8cuc.jpg
(06/11/2013, Saat: 04:34)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde Kızılcıhamam ve Uludağ seven biri olarak bu aralar en çok Giresun kaynaklı İnişdibi tüketiyorum.Listede göremedim kendisini.

u8cuc.jpg

Hocam nerde satılıyor bu inisdibi, bAna hiç denk gelmedi
e mail adresim tipsol@me.com
(06/11/2013, Saat: 04:34)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde Kızılcıhamam ve Uludağ seven biri olarak bu aralar en çok Giresun kaynaklı İnişdibi tüketiyorum.Listede göremedim kendisini.

inişdibi; bana bir yerde ikram edildi, onun da içimi güzeldi. Şişesine baktığımda Freşa tarafından Giresun'un İnişdibi Beldesi'nde üretildiği ve sodyum diyetine uygun olduğu yazıyordu. Yani sodyum oranı düşük bir maden suyu. Beğenmiştim, bulunduğunda alınabilir bence.
(06/11/2013, Saat: 13:49)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam nerde satılıyor bu inisdibi, bAna hiç denk gelmedi

Ankara Altunbilekler'den alıyorum.Bütün şubelerinde var mı bilmiyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: