Bulaşık makinası tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar henüz 1 yıllık evli olduğum için eşimin bulaşık makinasına ihtiyacım yok telkinleri ile henüz bir bulaşık makinamız yok. Ama ben eşimin bulaşık yıkamak için hem kendini yorup hemde onlarca litre su harcadıgını gördükçe bir makina almaya karar verdim. Ama ne alıcam bilmiyorum tüm elektrikli ve beyaz eşyamız Samsung ve oldukça memnunuz O yüzden bulasık makinasındada kendimi Samsung a yakın gördüm. Harcayabilecegim maksimum rakam 850 tl renk olarak inox istiyorum ve tecrübelerinize dayanan tavsiyelerinizi bekliyorum.

jv57k1.jpg

http://www.gold.com.tr/samsung-dw-fn310t...makinesi_u

Bunu buldum fiyat 829tl uygun gibi geldi aradıgım özelliklerde mevcut.
Bence inoxtan feragat edip siemens sn25 jetmaticlerden alabilirsin. Bende var, şimdiye kadar kullandığım en iyi beyaz eşya, kirli koydun, temiz koydun, beklemiş bulaşık,az deterjan vs hiç farketmiyor, çok iyi temizliyor. İnox istiyorsan 24 modeli var 950ye. Bulaşık makinesinde siemens ve bosh en tavsiye edilen iki marka.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Hocam bosch tavsiye ederim fiyati siemense gore daha uygundur amanayni fabrikadan cikarlar yani kalite aynidir bes programli almistim ben 1000tl ye modeline bakip yazarin isterseniz oldukca memnunum

Sent from my iPhone using Tapatalk
benim oyum da siemens ten yana. gerekirse inox tan vazgeçin ama siemens alın.
Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar o zaman Siemens i araştırayım biraz. İnox istememin sebebi buzdolabida Samsung inox o yuzden belki beyaz biraz garip durur diye düşündüm.
e mail adresim tipsol@me.com
(10/11/2013, Saat: 16:12)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim arkadaslar o zaman Siemens i araştırayım biraz. İnox istememin sebebi buzdolabida Samsung inox o yuzden belki beyaz biraz garip durur diye düşündüm.

bugün bana bu email gelmişti.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektron...820-2357-0

Siemens Sn25 i ve benim linkini verdiğim Samsung bulaşık makinası ile ilgili araştırmalarım devam ediyor her iki makina hakkındada şikayet var sitesinde 200 ün üzerinde şikayet var. Sanırım bu iş birazda şans işi çünkü Siemens kullanıp çok memnun olanda var, zor bir karar.
En son üretim durumunu bilmiyorum
TR de Siemens'i Profilo üretiyordu.
Profilo ürünleri ve siemens ürünlerinin kodları aynıydı.
Siemens ve Bosch'un Alman imalatı daha pahalı satılırdı.
Siemens'in avrupadan gelenleri İrland,Poland,Çek imalatı olanları var.
Alman üretimiyle aralarında kalite farkları var.
Yerli Siemens almaya değer mi araştırmak lazım
(10/11/2013, Saat: 23:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son üretim durumunu bilmiyorum
TR de Siemens'i Profilo üretiyordu.
Profilo ürünleri ve siemens ürünlerinin kodları aynıydı.
Siemens ve Bosch'un Alman imalatı daha pahalı satılırdı.
Siemens'in avrupadan gelenleri İrland,Poland,Çek imalatı olanları var.
Alman üretimiyle aralarında kalite farkları var.
Yerli Siemens almaya değer mi araştırmak lazım

Anladım fakat hangi Siemens yada Bosch yerli veya Alman üretimi bunu nasıl anlayabilirim? satıcıyamı sormalıyım?
2 yıl önce A sınıfı Siemens çamaşır kurutma makinesi aldım.
Piyasa fiyatının epey altındaydı Alman malı olmadığını aldıktan sonra öğrendim,şu na hangi ülke imali hatırlayamadım.Satıcıya soracaksınız.

Bulaşık makinelerinde genelde gövde,pas ve korozyon olarak daha önce yaşlanır.Inox mantıklı bir seçim olur.En az 10 yıl kullanılacak bir alet bütçe biraz daha genişletilebilir.

Siemens tavsiye ediliyorsa dikkate almak lazım yerli ve ithal olayını bilmek iyi olur.

Çok satan ürünlerde oran olarak da çok şikayet olur.Şikayetlerin kaç tanesi dişe dokunur değerlendirmeli

(10/11/2013, Saat: 23:33)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım fakat hangi Siemens yada Bosch yerli veya Alman üretimi bunu nasıl anlayabilirim? satıcıyamı sormalıyım?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,522 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,020 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,189 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 73,884 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,759 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,266 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 280,566 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,416 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 15,853 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,730 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: