Arko Natural Krem ( Zeytinyağlı )
Tesekkurler
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(11/11/2013, Saat: 18:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar el kremi hem de yoğun yağlı,yüze sürülmez.
Bep. ile aynı işi yapmaz
Tıraş tahrişleri için hametan (sarı) ve madecassol kullanabilirsiniz.

Yeni olan soldaki resim migros marketlerde satılıyor birkaç gündür,

Çok ince balsam gibi yoğunluğunu fazla hissetmiyorsunuz, 3 perde traş oldum kendi karışım sabunumla ( tarçınlı sabun tutmadı bu arada koruyucu olmadı )
tahriş küçük bir kesik hafif kızarıklar,

Yüzüme boca ettim arko kuru ciltler için olanı hızlı emilip yok oluyor, sabah hiçbir iz kalmadı yüzümde.
(11/11/2013, Saat: 18:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlamayın
Firma bu ürün için açık şekilde %100 doğaldır diyor mu?
%100 ibaresi,ürünün tamamına mı yoksa içindeki zeytin yağına mı ait?

Üstadım kutularda ne yazıyorsa o bilemiyorum, 2 farklı ürün var

Birinde Doğal krem yazıyor, diğerinde Yoğun Bakım kremi,

Her ikisindede % 100 zeytinyağlı diyor, Bir içerik araştırayım.

Haklıymışsınız '' % 100 zeytinyağ ile zenginleştirilmiştir'' diyor içeriğinde, başkada bilgi yok.
Yoğun bakım olanını aldım.Parfümü çok itici ve yapay geldi bana.

İçindekiler:

ugv08.jpg
Ürün %100 doğal mı anlayamadık
Fotoğrafta Saddam'ın kimyasal bombaları kadar element var.Dert değil içindeki zeytin yağı %100 doğal

ugv08.jpg

(11/11/2013, Saat: 20:12)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım kutularda ne yazıyorsa o bilemiyorum, 2 farklı ürün var

Birinde Doğal krem yazıyor, diğerinde Yoğun Bakım kremi,

Her ikisindede % 100 zeytinyağlı diyor, Bir içerik araştırayım.

Haklıymışsınız '' % 100 zeytinyağ ile zenginleştirilmiştir'' diyor içeriğinde, başkada bilgi yok.
ihtilaf hocam bu ürünün logosunu değiştirmeleri lazım Huh

ön planda herşey doğallıktan yana, içi seni yakar dışı beni

kaptırmışız kendimizi doğal ürün kullanıcağız diye, dikkat etmeden Evyap'a çok güvenmişim Blush

Boşuna demiyorlar bu devirde babana bile güvenmeSmile

2najqjb.jpg
Ürün tanıtımlarını Ortadoğu da başarısız olup merkez çekilen diplomatlara yazdırmışlar.
Piramat dilinde bir şeyler gevelenmiş anlamadım.

Bu ürünler %100 doğal mı ? Sorusuna cevap olacak sarih bir ifade bulamadım.
Bu ürünler doğalsa tamam.
İçindeki yoğurt,meyve vs katkılara atıfta bulunuyorsa ve ambalaja kocaman yazıyorsa bu tüketiciyi yanıltır.
Tabi ki yoğurt,zeytinyağı,erik vs doğal olacak.

http://www.evyap.com.tr/tr/urunler/cilt/...kim_02.asp

%100 Doğal meyve özleri ile yenilenen Arko Nem Meyveli Bakım serisi yenilenen içeriği, muhteşem kokuları ve yepyeni ürünü Nar&Kırmızı üzüm cilt bakımınıza keyif katmaya devam ediyor. Nar&Kırmızı Üzüm, Mango&Mandalina ve Yoğurt&Böğürtlen çeşitlerinden biri mutlaka size göre. İçeriğindeki Cotton24 Complex ile cildinizin ihtiyacı olan nemi 24 saat boyunca sağlıyor ve cildinize pamuksu bir yumuşaklık kazandırıyor.

Arko Nem Cotton 24 Complex, %100 doğal nar ve kırmızı üzüm özleriyle zenginleştirilmiş formülüyle, cildinizin güçlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur. Nar&Kırmızı Üzümün mutluluk veren sıcak ve davetkar kokusuna kim hayır diyebilir ki? Cotton 24 Complex içeren özel formülüyle de cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir ve pamuksu bir yumuşaklık sağlar.

Arko Nem Cotton 24 Complex, %100 doğal yoğurt ve böğürtlen özleriyle zenginleştirilmiş formülüyle, cildinizin yatışmasına ve rahatlamasına yardımcı olur. Böğürtlen ve yoğurdun dinlendirici kokusuyla sizi ve cildinizi günün stresinden arındırır. Cotton 24 Complex içeren özel formülüyle de cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir ve pamuksu bir yumuşaklık sağlar.
Kısaca "yersen" sistemi... hoş olmamış,

içerikte paraffinum liquidum, petrolatum gibi tartışmalı ürünler var...

Kaldı ki %100 doğal bilmemne içeriği ile zenginleştirilmiştir kısmı inanılmaz aldatıcı

Arkodur memleketimindir klasiktir diye elimde 2-3 kutu sabunu vardı, saygımı kaybettim onları da elden çıkarayım

syg.
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  All Natural Shaving Cream theunnamed 14 24,693 11/12/2013, Saat: 01:32
Son Yorum: mavi
  Sampsons All Natural Shaving Soap korhan 4 9,632 04/11/2013, Saat: 16:06
Son Yorum: korhan