Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
evet, hafta içi kısmetse aramayı düşünüyorum, papazerigi de yardımcı oldu sağolsun, ikiniz de memnunsunuz, bana yeter. işte biz öyle bir zihniyette olmadığımız için kendimiz gibi sıcak birilerini arıyoruz. mesela ben geçen yıl zaza handan bir fırça aldım, özel getirilmişti benim için yoktu ellerinde, ondan beridir de pek uğramadım. geçtiğimiz hafta dükkana gittim, siz fırça almıştınız değil mi diye tanıdı satıcı beni ve sohbet ettik. ben alışveriş te olsa neticede dostluk olunca daha memnun oluyorum, aldığım ürünü de severek kullanıyorum.

selamlar.

(12/02/2012, Saat: 02:57)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir şey değil dostum. Eski jiletler ve bazı ürünler o linkte yok istersen telefon açabilirsin, ilgili bir satıcıdır, bu forumu da biliyor forumdan onları bulduğunu söylersin. Ben de nefret ederim öyle satıcılardan. Aslında resmi gitsem oraya öttürürüm onları da...

İnsan insanlığını unutuyor böyle olunca iş ahlakı önemli çok haklısınız ama bazılarına da iyi bir kötek atmak gerekiyor. muhabbet çok önemli, iş yaparken de böyle olmalı. Bakın bir dostane yaklaşım nelere vesile oluyor. sağlıcakla dostum..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
verdiğiniz linkten bakınca hatırladım tesadüfen oraya gitmiştim. size iyi davranmış olmasına sevindim. dükkanını ilk gördüğümde aletleri sabunları vs. farkedince çok sevinmiş, işte bilinçli bir satıcı demiştim ama malesef öyle değilmiş.zira fiyatları sorduğumda sadece en ucuz olan mingshi,replika rimei ve wilkinson classici gösterip fiyatını lütufla söyledi (onlarda 20 tl idi !). bu fahiş fiyata birşey demeyip gözüme takılan ve o an almaya niyetli olduğum fatip ve merkurlerin fiyatını sorduğumda "alacakmısın ,alacağın zaman öğrenirsin " şeklinde yakışıksız konuştu. bende fatipi bilinçli sorup rimei-wilkinson dahil birkaçını kullandığımı falan söylemeden ayrıldım. artık pahalıya gelsede fatipi karabuluttan alırım
piyasada değeri bilinmeyen bu aletlerin değerini bilip hatırı sayılır yatırım yapan envayi çeşidini satan birine bu hareketi yakıştıramadım.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
bu olay semih saraciye'de mi oldu???
Huh
(12/02/2012, Saat: 05:39)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: verdiğiniz linkten bakınca hatırladım tesadüfen oraya gitmiştim. size iyi davranmış olmasına sevindim. dükkanını ilk gördüğümde aletleri sabunları vs. farkedince çok sevinmiş, işte bilinçli bir satıcı demiştim ama malesef öyle değilmiş.zira fiyatları sorduğumda sadece en ucuz olan mingshi,replika rimei ve wilkinson classici gösterip fiyatını lütufla söyledi (onlarda 20 tl idi !). bu fahiş fiyata birşey demeyip gözüme takılan ve o an almaya niyetli olduğum fatip ve merkurlerin fiyatını sorduğumda "alacakmısın ,alacağın zaman öğrenirsin " şeklinde yakışıksız konuştu. bende fatipi bilinçli sorup rimei-wilkinson dahil birkaçını kullandığımı falan söylemeden ayrıldım. artık pahalıya gelsede fatipi karabuluttan alırım
piyasada değeri bilinmeyen bu aletlerin değerini bilip hatırı sayılır yatırım yapan envayi çeşidini satan birine bu hareketi yakıştıramadım.
merhaba,
söyleyeceğim tek şey, artık bedava da verseniz sizden birşey almam ourdu herhalde, "esnaflık" böyle olmuyor işte, kimbilir sizin gibi daha kaç kişi ayrıldı birşey almadan. ben karabulut ticarette de böyle bir "işine gelirse" muamelesi gördüğüm için, yolumu düşürmemeye çalışıyorum.
selamlar.

(12/02/2012, Saat: 05:39)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: verdiğiniz linkten bakınca hatırladım tesadüfen oraya gitmiştim. size iyi davranmış olmasına sevindim. dükkanını ilk gördüğümde aletleri sabunları vs. farkedince çok sevinmiş, işte bilinçli bir satıcı demiştim ama malesef öyle değilmiş.zira fiyatları sorduğumda sadece en ucuz olan mingshi,replika rimei ve wilkinson classici gösterip fiyatını lütufla söyledi (onlarda 20 tl idi !). bu fahiş fiyata birşey demeyip gözüme takılan ve o an almaya niyetli olduğum fatip ve merkurlerin fiyatını sorduğumda "alacakmısın ,alacağın zaman öğrenirsin " şeklinde yakışıksız konuştu. bende fatipi bilinçli sorup rimei-wilkinson dahil birkaçını kullandığımı falan söylemeden ayrıldım. artık pahalıya gelsede fatipi karabuluttan alırım

sağlık olsun diyelim. yapılan olumlu yorumlardan anladığım geçen zaman içinde müşteriye olumsuz tutumunu değiştirmiş samimiyet kurmuş. buna sevindim.
elımde bol mıktarda zaza marka jılet var ılgılenenlere duyrulur
tama takas edelim shark ile. olur mu?
yalnız bana 1-2 hafta vermen lazım
Saygılar
(13/02/2012, Saat: 18:06)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elımde bol mıktarda zaza marka jılet var ılgılenenlere duyrulur
zaza jilet bende bulamadım denemek isterim
Zaza varsa ben de ilgileniyorum .Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,795 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,958 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,135 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,456 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,525 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,890 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,435 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,096 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,765 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: