Dexeryl Krem
Boyun bölgesinde tıraş sonrası yaşadığım tahriş sebebiyle krem almak için dün akşam üzeri bir eczaneye uğradım. Daha önce numunesini kullandığım ve memnun kaldığım nivea repair care krem almak istediğimi söyledim, bayan istediğim kremin olmadığını ama başka bir şey önerebilecegini soyleyerek DEXERYL adında bir krem önerdi. Temkinli yaklastım ve ne için bu dedim. Genel cilt problemlerine çok iyi gelen bi ürün olduğunu söyledi. Bilmediğim bir ürün almak istemiyorum dedim. Atarlandı kozmetik değil bu almak istediginiz kremden çok daha kaliteli içeriği güvenli ve kıyaslanamayacak kadar iyi dedi. Orada bekleyen ve doktor olduğunu söylediği birine de sorarak ona da onaylattı bunları. Bende tamam deneyeyim diyerek 250 gr.lık dev bir tüp içinde 14 TL'lik bu ürünü aldım. Dün akşam tıraş sonrası kızaran yerlere sürdüm ve cildimin gerildiğini hissettim. Bugün akşam tıraş sonrası tekrar kullandım ve tahrişi gözle görülür oranda azalttığını rahatlıkla söyleyebilirim. Sizlerle paylaşmak istedim.

ujh71.jpg

İÇERİĞİ: GLİSEROL, VAZELİN, SIVIPARAFIN, GLISEROL MONOSTRAT,STEARİKASİT,TROLAMİNE, POLYDIMETHLCYCLOSİLOXANE, SİLİKON YAĞI.

KULLANIMI:Ciltte kuruluğa neden olan problemlerde xerosis,atopik dermatit ihtiyosis,koruyucu krem kullanılır.

Kutu Üzerinde tavsiye edilen fiyat bilgisi yok 9 TL ile 15 TL arasında eczanelerden veya internet üzerinden temin edilebilir.

İlacın Üzerinde Üretimi yapan Firmanın adresi olarak Belçika var. Ama kutunun diğer yüzünde Made in France İbaresi var.
Fotoğraf,içindeki maddeleri ve etken maddesini bekliyoruz !!!
(14/11/2013, Saat: 16:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotoğraf,içindeki maddeleri ve etken maddesini bekliyoruz !!!

e7jps7.jpg
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
Neye benzediğine dair foto var mı ?
Arkadaşımız tahriş tedavisi için almış asıl görevi nedir ?
Ciltte hangi problemler görününce tavsiye ediliyor ?
Akşam prospektüs içeriğini detaylı olarak paylaşacağım. Daha pragmatik yaklaştım ben olaya kullandım ve çok iyi geldi. Yaka kısmındaki kızarıklığı tamamen aldı. Kremin yapısı ve yoğunluğu farklı cıvık cıvık olmuyor kokusu da hic fena değil bebak kreme benziyor ama baskın bir kokusu da yok

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Asıl kullanım amacı nedir öğrenirseniz seviniriz.
Ciltte hangi problemler görününce tavsiye ediliyor ?

(14/11/2013, Saat: 16:54)Format/s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akşam prospektüs içeriğini detaylı olarak paylaşacağım. Daha pragmatik yaklaştım ben olaya kullandım ve çok iyi geldi. Yaka kısmındaki kızarıklığı tamamen aldı. Kremin yapısı ve yoğunluğu farklı cıvık cıvık olmuyor kokusu da hic fena değil bebak kreme benziyor ama baskın bir kokusu da yok

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alıntı:Bu kremi Fransadan bir arkadaşım getirdi duyduğuma göre oralarda bayağı ünlüymüş ayak topuklarına kullanıyordu arkadaşım ama netten araştırınca kuru olan her bölgeye kullanılabilineceğini öğrendim türkiyedede bazı sitelerde satılıyor ve oldukça ucuz 12.50 tl civarı üstelik 250 g ve çok uzun süre kullanabiliyorsunuz hakikaten topuklarımı yumuşattı nemlendiriciliğinden memnun kaldım.Aşırı kuru ve hassas bir cilde sahipseniz beğeneceğinizi düşünüyorum.Yalnız kokusu benim çok hoşuma gitmedi,naylon kokusu gibi bir kokusu var ama çok hafif birde elinize sıkarken çok dikkatli olmalısınız çünkü çok sıvı ters çevirir çevirmez hemen fazlasıyla dökülüyor.Hafif ama etkili bir krem aynı zamanda uygun fiyatlı yani denemeye değer.

http://kelebeketkisi39.blogspot.com/2012...-krem.html
www.BarbarosRazors.com

Bloglardan okumuş gibi ve biraz reklam kokuyor
Alıp deneyeceğim artık...

(14/11/2013, Saat: 17:06)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://kelebeketkisi39.blogspot.com/2012...-krem.html
Hormonal değişiklikler, mevsim değişiklikleri ya da ani ısı değişiklikleri cilt kuruluğuna neden olabilir. Cilt kuruluğu herkeste görülebilir. Dexeryl krem, cildin pul pul dökülmesini engelliyor ve cildi nemlendiriyor.
Yoğun tempoda çalışan, ayakları gün boyu kapalı ayakkabı ve bot içerisinde kalan kişilerde kaşıntı, pişik ve topuk çatlakları oluşabilir. Ayaklarda oluşan, pul pul olmuş, nasırlaşmış ve sertleşmiş dokuyu yumuşatmaya, ayak cildinin sağlığını korumaya yardımcı olan bir ürün seçmek çok önemli.
Elinizin altında bulunması gereken krem
Cildin korunmasına yardımcı olan Dexeryl krem, cilt kuruluğuna bağlı belirtiler ve semptomlarda (kserozis) özellikle farklı dermatozlarda da (atopik dermatit, iktiyozis) çok etkili. Dexeryl krem içeriğinden dolayı cilt kuruluğuna bağlı durumlarda oluşan semptom ve belirtilerin hafiflemesine yardım eder. Filmojen etkisi, vazelin ve parafin tarafından sağlanır. Bu etki fiziksel olarak buharlaşmayı azaltır ve böylece su kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ciltte dış saldırılar karşısında bariyer etkisi yaratır. Gliserolün nemlendirici etkisinin de katkısıyla, cildin nem dengesinin oluşmasına yardımcı olur. Dexeryl Cream aynı zamanda tahrişlerin sınırlanmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

http://www.hurriyetaile.com/evimiz/alisv...32410.html
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(15/11/2013, Saat: 01:11)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hormonal değişiklikler, mevsim değişiklikleri ya da ani ısı değişiklikleri cilt kuruluğuna neden olabilir. Cilt kuruluğu herkeste görülebilir. Dexeryl krem, cildin pul pul dökülmesini engelliyor ve cildi nemlendiriyor.
Yoğun tempoda çalışan, ayakları gün boyu kapalı ayakkabı ve bot içerisinde kalan kişilerde kaşıntı, pişik ve topuk çatlakları oluşabilir. Ayaklarda oluşan, pul pul olmuş, nasırlaşmış ve sertleşmiş dokuyu yumuşatmaya, ayak cildinin sağlığını korumaya yardımcı olan bir ürün seçmek çok önemli.
Elinizin altında bulunması gereken krem
Cildin korunmasına yardımcı olan Dexeryl krem, cilt kuruluğuna bağlı belirtiler ve semptomlarda (kserozis) özellikle farklı dermatozlarda da (atopik dermatit, iktiyozis) çok etkili. Dexeryl krem içeriğinden dolayı cilt kuruluğuna bağlı durumlarda oluşan semptom ve belirtilerin hafiflemesine yardım eder. Filmojen etkisi, vazelin ve parafin tarafından sağlanır. Bu etki fiziksel olarak buharlaşmayı azaltır ve böylece su kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ciltte dış saldırılar karşısında bariyer etkisi yaratır. Gliserolün nemlendirici etkisinin de katkısıyla, cildin nem dengesinin oluşmasına yardımcı olur. Dexeryl Cream aynı zamanda tahrişlerin sınırlanmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

http://www.hurriyetaile.com/evimiz/alisv...32410.html
Merhaba,
Dexeryl isimli ürünün ürün müdürüyüm. Ve aynı zamanda tüm Pierre Fabre ürünlerinin (Avene,Ducray,Klorane, Klorane Bebe, Elancyl)medikal pazarlamasından sorumluyum. Dürüstçe tüm sorularınızı cevaplayabilirim isterseniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,201 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Tiras sonrasi krem kullanimi Rigbie 7 4,155 19/03/2020, Saat: 12:49
Son Yorum: F_16
  Arko Tıraş Sonrası Krem eggman 59 70,675 18/03/2020, Saat: 23:34
Son Yorum: blueshadov
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,931 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
  HAMETOL KREM MetsGo 7 9,232 11/07/2019, Saat: 13:03
Son Yorum: Sh@dow
  Tıraştan Sonra Krem Mi? Balsam Mı? vilyam 34 82,908 17/01/2019, Saat: 13:23
Son Yorum: FearOfATG
  Nature Republic- Aloe Vera krem Monsieur 12 14,781 20/11/2018, Saat: 11:44
Son Yorum: dikdik_s
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,961 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  bepanthol krem hakan.d 8 9,578 22/04/2016, Saat: 02:23
Son Yorum: Saltuk
  Hametan krem ynspektas 0 4,934 19/12/2015, Saat: 11:27
Son Yorum: ynspektas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: