Fırça Temini ve Tanışma
İmpa Ticaretten 40 TL ye dün aldığım FS porsuk fırçam Kutuluydu ve kutusunda FS amblemi açıklamaları vardı kahverengi bir kutuydu ama kutusunu attım ve gördüğünüz üzere fırçada FS amblemi yok ama satıcı kesinlikle FS olduğunu söyledi. Bana fırça ile ilgili bilgi verirmisiniz. Birde FS24mm finest fırça alıcam yardımlarınızı bekliyorum.

usm49.jpg

usm68.jpg

usm8q.jpg
Merhaba fs in kutusu genelde siyah oluyor ama farklı bir model olabilir. Bu fırçayı ilk kez gördüm yani fs satışının yapıldığı ebay dede gözüme çarpmadı. Fs fırçalarda muhakkak fs in logosu bulunuyor. Fs olmama ihtimali yüksek ama satan arkadaşda düzgün bir esnaftır fs olmasa neden fs desin yada yanlışmı anladı sizi acaba.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Fırça fs nin yada değil benim için önemli değil porsuk fırçam oldu o bana yeter Smile fırça nasıl güzel mi birde 40 TL nasıl bir fiyat sizce.
Elbette başlangıç için oldukça güzel işinizi fevkalade görecektir. Geleneksel tıraşa yatkınlığınız arttıkça yeni ürünler denemeye başlarsınız. Merak ettiğiniz tüm sorulara herkes memnuniyetle cevap verecektir. Ama önce forumu etraflıca okumak ve takip etmekte fayda var.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim forumun her yerini didik didik edip okuyorum ve akıllara zarar bilgiler ediniyorum her geçen gün sitede daha fazla vakit geçirmeye başladım oku oku bitmiyor.
agatam hocam fırça pek FS gibi görünmedi benim gözüme.
FS fırçaların kıl yoğunluğu epey fazla ve dışarıdan görünümü baya düzgün. Sizin koyduğunuz resimde sağdan soldan çıkmış veya kesilmemiş kıllar görünüyor. Bir de kıl yoğunluğu az gibi geldi bana.

Bu arada bunu satıcıyı suçlamak için söylemiyorum, satıcı da bilmiyor ve sattığı ürünün FS olduğunu sanıyor olabilir.
Valla aldık artık gidipte geri versek geri almazlar herhalde o yüzden kullanıcam mecburen İMPA ticareti burada çok övdüler o yüzden güvendim ve aldım bundan sonra daha dikkat ederim böyle şeylere
Ben bu fırçaya dün daha yeni 40 TL verdim yani diyorsunuz ki ne FS ne de parasını hakediyor o kadar mı kötü yani ilk porsuk fırçam ve kazıklandımmı ben şimdi Sad
Çok kalitesiz bir fırça izlenimi verdi bana. FS konusunda birsey diyemem ama cerrus-isana yarı fiyatından ucuza alınabilirdi ki pure ve black badger pek tavsiye etmiyoruz. Keşke almadan önce danışsa idiniz. Hep söylüyoruz acele etmeyin diye. Eğer kullanmadı iseniz iade edin, en azından yerine sabun-jilet vs almaya çalışın.
Alınmış alınmıştır kötüsü olmaz. İyi günlerde kullanın. Tecrübeniz arttıkça zaten FS sizi kesmeyecektir.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,568 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,467 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  Fırça Warehouse 0 1,113 02/09/2021, Saat: 03:31
Son Yorum: Warehouse
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,034 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,502 01/05/2021, Saat: 15:11