Dublex delikli scuttle
evet salı günü postaya verilen scuttle 1 saat once elime ulaştı.
resimleri
Resimler için tıklayın
Tabii hemen deneme yaptım. Boyutları biraz kücük yüksekliği 9.5cm.Once keremle deneyim dedim. küçük 3 delikten köpükhazneye aktı.
Sonra arko sabundan fındık kadar koparıp denedim. sonuç olumlu.fırçadaki fazla su deliklerden aşagı akıyor. köpürtme haznesi küçük olduğu için biraz sabunla yüklenen fırçayı yüzümde köpürttüm.sıcaklı iyiydi yüzümü yakmayacak kadar hissediliyordu.
Fırçalarım fırça koyma bölümüne sığmadığı için ucunu o bölmeden hafifçe ıslatıp ust bölüme koydum.
sabun yükleme kısmını ikinci perdede de tekrarladım. burda onemli olan kısım bekleme esnasında fırça deliklerden gelen
buhar sayesinde soğumamış olmasıydı. aynı işlemi tekrar yaparak 3 perdeyi oldum.
3 perdede de sabunu sıcakken yüzümde köpürttüğüm için masaj etkisi ile sakallarım normal traşlarımdan daha yumuşaktı.
Sanki duş ardından traş olmuşum gibi. Tavsiye edermiyim? Çok lüzümu yok ama traşkalitem arttı diyebilirim
ayrıca nostalji takılmış oldum çünkü bu tarz scuttle lar 1800lerin sonlarında
ve 1900lerin çok başlarında kullanılıyormuş. Ben musluktan gelen sıcak suyu doldurdum bir dahaki sefere cezvede
su kaynatacağım..
(13/02/2012, Saat: 18:38)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet salı günü postaya verilen scuttle 1 saat once elime ulaştı.
resimleri
Resimler için tıklayın
Tabii hemen deneme yaptım. Boyutları biraz kücük yüksekliği 9.5cm.Once keremle deneyim dedim. küçük 3 delikten köpükhazneye aktı.
Sonra arko sabundan fındık kadar koparıp denedim. sonuç olumlu.fırçadaki fazla su deliklerden aşagı akıyor. köpürtme haznesi küçük olduğu için biraz sabunla yüklenen fırçayı yüzümde köpürttüm.sıcaklı iyiydi yüzümü yakmayacak kadar hissediliyordu.
Fırçalarım fırça koyma bölümüne sığmadığı için ucunu o bölmeden hafifçe ıslatıp ust bölüme koydum.
sabun yükleme kısmını ikinci perdede de tekrarladım. burda onemli olan kısım bekleme esnasında fırça deliklerden gelen
buhar sayesinde soğumamış olmasıydı. aynı işlemi tekrar yaparak 3 perdeyi oldum.
3 perdede de sabunu sıcakken yüzümde köpürttüğüm için masaj etkisi ile sakallarım normal traşlarımdan daha yumuşaktı.
Sanki duş ardından traş olmuşum gibi. Tavsiye edermiyim? Çok lüzümu yok ama traşkalitem arttı diyebilirim
ayrıca nostalji takılmış oldum çünkü bu tarz scuttle lar 1800lerin sonlarında
ve 1900lerin çok başlarında kullanılıyormuş. Ben musluktan gelen sıcak suyu doldurdum bir dahaki sefere cezvede
su kaynatacağım..

Bence,güzel bir ürün.Perde aralarında fırçanın sıcak kalması çok güzel.İyi gunlerde kullanın..
Hayırlı olsun arkadaşım. Toplam maliyeti ne kadar oldu?
6£ urunun kendisi, 7£ posta.
arkadas hediye paketi yapmis.
resimleri yarin yukleyecegim.
Ben bu aleti çok sevdim. ufak şirin işlevsel...
Büyüklügünü kıyaslamak için fırçalarla beraber resimleri.
2qdpu.jpg
2qdj4.jpg
2qdm2.jpg
Köpüklü halini de isterizBig GrinBig Grin Bize ne Big Grin
Bu arada ahşap saplı fırça hangi fırça? Sapı kendiniz mi taktınız?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(16/02/2012, Saat: 00:42)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpüklü halini de isterizBig GrinBig Grin Bize ne Big Grin
Bu arada ahşap saplı fırça hangi fırça? Sapı kendiniz mi taktınız?

kotam dolduSmile aylik bir gb cepten. slim gelsin resmi beraberce tras olurken cekerim artik..
firca ozel yapim. ben 24mm ve ahsap olsun demistim ama 28mm yapmislar. en rahat ve kullanisli fircam o. istisnalar haric hergun kullaniyorum. kuruturken de basasagi koyuyorum dengeli duruyor.
urun cok super yaaWink
bu scuttle i hakikaten cok ucuza almisim. cesitli sitelerde 25-45£ arasinda satiliyor.
sabunlarla kullanmak icin cok uygun. her tirasta kullaniyorum. modern scuttlelar cogunlukla kremlerle kullanilirken eski tip "old school" olanlar sabunlar icin daha kullanisliymis.
Mug-Col-Conk-oldschool-scuttle-with-brush-and-soap.jpg
iyi günlerde sağlıkla kullanın
muhteşem görünüyor
sağ sağlim gelmesine çok sevindim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scuttle - Köpürteç anesthesia 76 76,003 29/05/2021, Saat: 12:12
Son Yorum: kaman
  Yeni Scuttle Talebi arkolik 230 131,055 01/06/2020, Saat: 08:52
Son Yorum: assalavissa
  Mertsel Scuttle mertsel 219 198,272 26/02/2020, Saat: 23:17