Bakın neler buldum?
Bugün izinliydim Ulus tarafında da işim vardı. Bakın sizler için bugün neler buldum. En çok DERBY tıraş sabununa şaşıracaksınız bence Big Grin

Derby tıraş sabunu:
okan642.jpg

ve diğerleri:
okan644.jpg

okan645.jpg

okan646.jpg

okan648.jpg

okan649.jpg

okan651.jpg

okan652.jpg

Daha ne sabunu ne makineleri ne de ilk defa kullanacağım Racer jiletleri denedim. Genel olarak malzeme yönünden karşılaştırma isterseniz Rimei çok daha üstün bir alet. Mavi yumuşak sapı olanı 2 liraya aldım yanında Gillete Minora vardı 1 adet. Diğer fatboy muadilini ise 3 liraya aldım ikisi de metal ama kutulu mavi saplı ürünün malzeme ve döküm kalitesi daha iyi. Fatboy taklidi alet oldukça agresif bir alete benziyor, adamın gözünü korkutuyorBig Grin Derby sabuna gelince daha ilk defa gördüm, ürün içeriği arkonunkiyle aynı en yakın zamanda kullanacağım. Piyasada bunları bulabilmek bile güzeldi geleneksel tıraş adına. Gitmişken 50 liraya bir de Alman MOSER marka bordo renkli hepinizin bildiği saç kesme makinelerinden aldım toptancısından.Tıraş ürünleri için keşke yerli üretici de bir şeyler yapsa.. Çin malı hep.. Ama kutulu olan ürün hiç fena durmuyor. Tıraşımı olup yine buradan yazarım.

Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
racer ve shark aynı firmanın üretimi. Sharkı hiç beğenmedim ama Racer daha iyi gelmişti bana...
sizin yorumları da bekliyorum Smile
En çok sabunu merak ediyorum. Derby'ye tıraş ürünleri ile ilgili mail atmayı düşünüyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Tam olarak tarif etseniz, neyi nereden aldığınızı, belki birilerinin yolu düşer belki de benim gibi birileri ankaraya gittiğinde kasten yolunu o tarafa düşürür. Big GrinBig GrinBig Grin
Yakında yorumlarda gelsin o zaman Smile
derby sabun ve
weishi klonu benide çok heycanlandırdı

yorumlarınızı bekliyoruz

fiyatta verirseniz

5-10 liralık urunlere 50 100 lira isteyenlere mani olması asıdınan cok ıyı olur Wink

(weishi klonu olanın bir kanadında dapeng yazıyormu?)

img20120213235427.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Sabun 1 liraydı. Evet sarı dapeng gibi bir yazı var Mc'im Orco'm
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
çok güzel alışveriş olmuş fiyatlar istanbuldaki toptancılardan bile hesaplı
sabun iyi cıkar umarım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
derby bulmak lazım nette hiç bi yerde ne resmi ne adı var.
ulus alsancak carsınsında bulunabılıyor bu tur malzemeler
fakat derby tras kremı alacagına kırmızı arko tras kremı alsaydın keske.performansı daha ıyı
racer jılete gelınce vasat bır jılet.permasharp tan vazgecme derım
ayrıca kızılay zafer casrısı alt katta semıh sarracıye var orada super ekıpmanlar mevcut.tavsıyem oradan wılkınson un tras sabunlarından alıp denemen olacak.ayıca makıne cesıtlılıgı de cok fazla ve kalıtelı
bu arada zaza marka fransız malı sap ı da orada bulabılrısn

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş olurken başka neler yapıyorsunuz? DelikanliTiras 65 33,259 10/05/2020, Saat: 21:49
Son Yorum: kadir.tbk
  Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. Monarch 62 42,441 14/12/2018, Saat: 00:41
Son Yorum: Efrasyab
  Ankarada bir satıcı buldum. zorba58 11 13,941 21/09/2013, Saat: 20:50
Son Yorum: papazerigi
  Sonunda buldum! Ikea Sabun Tası eggman 21 33,713 07/03/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: