Bakın neler buldum?
arkadaşım yanlış anlamışsın. Ben ıslak tıraşa yeni başlayan ekipmanları bilmeyen biri değilim. Arkonun nasıl köpük yaptıgını da , semih saraciyede neler oldugunu da çok iyi biliyorum. Forumu iyi okumamışsın, açılan başlıklara, yapılan yorumlara iyi bak. Ben sadece öylesine pazarda neler bulabileceğim bakalım diyerek çıkıp bir kaç parça ürün aldım. Ayrıca o derby tıraş kremi değil o bir sabun.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
sende benım dedıklerımı ve demek ıstedıgımı pek anlamaıssın Smile
senın bahsettıgın urunler heryerde bol mıktarda bulunabılen urunler zaten
ben sadece yorumda bulundum
Derby traş sabununun her yerde bol miktarda bulundugunu sanmıyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
tras sabunu demısken ne soracagım: proraso,cella veya tabac marka tras sabunlarından ankarada bulabılecegım yer var mı?
ve de feather veya kaı marka jıletlerden??????
semıh sarracıyede melıhe sordum adını bıel duymamıs Idea
bu araştırmalara ilk başladığımda ben de sizin gibiydim. Smile
ilkiz sokakta feather popular aradığım günler aklıma geldikçe kendime gülüyorum. Adamlara feather diyince adamlar bana saç tıraş jileti veriyorlardı. Ankara'da zor. yurtdışından alacaksın, hem de daha ucuza.
korkma, gümrüğe takılmaz. şu forumda kaç tane alışveriş yaptık, daha bir kez olmadı öyle bir şey. Smile
Saygılar

(15/02/2012, Saat: 19:41)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tras sabunu demısken ne soracagım: proraso,cella veya tabac marka tras sabunlarından ankarada bulabılecegım yer var mı?
ve de feather veya kaı marka jıletlerden??????
semıh sarracıyede melıhe sordum adını bıel duymamıs Idea
Smile evet haklısın
ben 98 den berı jıletlı ustura kullanıyorum sabun arko
ama son zamanlar bıraz daha lukse dogru kacmam gerektıgının farkına vardım
Evet arkadaşlar önce Junjie marka mavi saplı ürünle tıraş oldum sonra 1 gün dinlenerek Dapeng marka kelebek makine ile tıraş oldum. Aradan yine 1 gün geçti makineleri kontrol ettim(makineler 1 gün beklemeyle 1er kere kullanılmış oldu yani) beklenen sonuç, pas bürümüş iç tarafları ve kafa takımlarını... Bir pazar macerası böylece sona ermiş olduSmile Şimdilik pazarlardan sadece yuma veya nerox bulabilirseniz ise rimei alabilirsiniz.
Derby sabunu ise daha açmadım.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
ınternetten bır adamla tanıstım
hatta ondan gılette thın,rapıra rus orjınal eskı ve supertone marka eskı ve bulunması zor olan jıletler satın aldım. haa bır de etek trası ıcın makıne plastık saplı.
elınde bana 3 tane dha makıne oldugunu soyledı.gılette marka demıstı sanırım.ısteyen olursa ırtıbata gecırebılırım
sadece 1 tanesının fotgraflarını cekmıs.maıl adresınıze de yonlendırebılırım
hocam buna bi baksak neymiş

(18/02/2012, Saat: 11:14)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ınternetten bır adamla tanıstım
hatta ondan gılette thın,rapıra rus orjınal eskı ve supertone marka eskı ve bulunması zor olan jıletler satın aldım. haa bır de etek trası ıcın makıne plastık saplı.
elınde bana 3 tane dha makıne oldugunu soyledı.gılette marka demıstı sanırım.ısteyen olursa ırtıbata gecırebılırım
sadece 1 tanesının fotgraflarını cekmıs.maıl adresınıze de yonlendırebılırım
maıl adresını ver mesajı sana yonlendıreyım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş olurken başka neler yapıyorsunuz? DelikanliTiras 65 33,898 10/05/2020, Saat: 21:49
Son Yorum: kadir.tbk
  Arkadaşlarınızın bizdeki bu tıraş hobisine tepkileri neler. Monarch 62 42,707 14/12/2018, Saat: 00:41
Son Yorum: Efrasyab
  Ankarada bir satıcı buldum. zorba58 11 14,011 21/09/2013, Saat: 20:50
Son Yorum: papazerigi
  Sonunda buldum! Ikea Sabun Tası eggman 21 33,912 07/03/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: martin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: