All Natural Shaving Cream
http://www.pacificshaving.com/products/A...Cream.html

Pacific_Shaving-All_Natural_Shaving_Crea...03_std.jpg

İçerik
Alıntı:Certified organic aloe barbadensis leaf juice, potassium myristate, potassium stearate, sodium myristate, sodium stearate, glycerin, certified organic helianthus annuus (sunflower) seed oil, certified organic shea butter fruit, certified organic white tea, green tea, calendula officinalis flower, chamomilla recutita (matricaria), lavender, sweet almond fruit, comfrey and clover extracts, vitamins E, A & D, marshmallow root, oat kernel, corn oil, hydroxyethylcellulose, sorbic acid, organic orange essential oil

fd7iaq.jpg2h2h1rr.jpg

Evet arkadaşlar, ürünü üç defa denedim. Bu benim ilk doğal diye tabir edeceğimiz bir ürün deneyişim. İçeriği tam olarak doğallık sergiliyor mu açıkçası çok emin değilim, bu konularda bilgim zayıf. Ancak kullanırken doğal olduğunu ifade edebilecek bir bulguya rastladım. Daha önceki konularda doğal ürünlerin köpürmesinin biraz zayıf olduğunu okumuştum. Bu ürünü kullanırken bu kanaate vardım. Kremi tasta köpürttüğünüzde gayet hoş bir köpük elde ediyorsunuz:

311l8c7.jpg

Ancak yüzünüze sürdüğünüzde yüzünüz sanki yağlı ya da şap sürmüşsünüz gibi köpüğü yok ediyor. Köpük hızlı bir şekilde sönmeye başlıyor. Yani ikinci perde için biraz zorluyor insanı.

Kokusuna gelirsek çok ince bir mandalina kokusu sezdim gibi onun dışında pek kokan bir ürün değil bence.

Koruyuculuğu diğer ürünlere nazaran zayıf. Bir alex değil Smile

Bunu bir skala olarak yansıtamam ancak aklınızda fikir oluşması açısından şöyle söyleyebilirim 10 üzerinden 5.

Aynı ürünün birde kremini almıştım. Onu da bu konuda işlesek olur herhalde:

t7k9jl.jpg20l153n.jpg

Kremine göre 10 üzerinden 7-8 verebileceğim bir ürün kendisi. Yine çok inceden bir turunçgil kokusunu sezdiren bu traş sonrası ürün yüzünüze sürerken biraz itici de olsa ekşi bir koku yaydıktan sonra bu koku kayboluyor. Yüzünüze sürer sürmez Bebak acı badem sütü sürmüşsünüz gibi yüzünüz bembeyaz oluyor, hemen ardından 1-2 ovalama sonunda kaybolup gidiyor, çabucak emiliyor. Tahriş ve yanma hissini kısa sürede yok ediyor. Kıvam olarak biraz akıcı, Blueness balm gibi sayılır. Tıraş kreminden ziyade bu ürün kullanılabilir diyorum.
www.BarbarosRazors.com

Hocam,tıraş yorumlarını ne zaman okuruz Smile
Biraz zaman alır üstadım Smile
www.BarbarosRazors.com

(25/11/2013, Saat: 23:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,tıraş yorumlarını ne zaman okuruz Smile

Big Grin Forum geleneğini hatırlatmaya gerek yok diyorsunuz yani. Smile
(26/11/2013, Saat: 00:05)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz zaman alır üstadım Smile

ihtilaf hocam süre de 1 ay mıydı neydi hatırlayamadım Sleepy
İhtilaf attı, gol oldu Big Grin
Every farewell is a new beginning.
Unnamed Hocam,online tıraş satış sitelerine İtalyan tarzı atak yaparken Fransız stili defansı unutmuş.

zidmat_display_image.jpg?1299049912

Unnamed bizi aydınlatana kadar varsayımlar üzerinde duralım.

http://badgerandblade.com/vb/showthread....ving-Cream

Doğal kremler hepsi aynı 5 dakikada köpük bu kadar,
buda iyi bir ürün olduğunun kanıtı
Bir haftada masamda, şaşırdım doğrusu Smile

3emyryty.jpg
www.BarbarosRazors.com

(03/12/2013, Saat: 17:35)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir haftada masamda, şaşırdım doğrusu Smile

3emyryty.jpg

İncelemesini merak ettiğim bir üründü.Keyifli tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Natural Krem ( Zeytinyağlı ) trache 18 34,905 26/12/2013, Saat: 10:34
Son Yorum: Aedan
  Sampsons All Natural Shaving Soap korhan 4 9,634 04/11/2013, Saat: 16:06
Son Yorum: korhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: