Elektrikli Süpürge
tamam bu dyson
"sayısalı tutturursam alınacaklar lıstesı"ne eklendı Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

www.BarbarosRazors.com

(29/11/2013, Saat: 11:16)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toz torbaları kaç Euro??
Sürekli çekiş gücü varmı??
Toz torbası doldukça çekim gücü düşüyor mu??

Toz torbaları insanı üzer fiyatıyla Big Grin
Çekim hakkında deneyimlemediğim için bilemiyorum. Ama çamaşır makinelerindeki kaliteyi de burada gösterir diye düşdünüyorum.
www.BarbarosRazors.com

(29/11/2013, Saat: 10:59)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk kez bir forumdaşıma "en iyileri sizi olsun" demeyeceğim!! Sleepy

"Safkan İngiliz Tayı Dyson" 'ın en klas modelleri sizin olsun. Cool

Teşekkür ederim üstadım, bizim ev biraz çizgi filim misali komik temizlik günleri yaşar kız paspasa sinir söylene söylene kovalar oğlanda her elektrik süpürgesi çalıştığında önüne yatar zorunlu olarak önce beyfendi süpürülür sonra oda ve gün içinde her süpürge açılışında aynı olay Smile o yüzden bizim bir sonraki makına kararımız pet serisi Roomba vede bir kedi almak Smile

değerli forumdaşlar bir tavsiye de benden olsun. ben de geçtiğimiz günlerde bu konuyu bayağı araştırdım ve nilfisk almaya karar verdim. sadece bu işi yapan danimarka asıllı bir markaymış.

ama dediğim gibi henüz almadım, aldığımda yorumlarımı aktarırım, hepinize saygılar; tozsuz maytsız günler!
Edwin Jagger DE89L + İsana Men + Arko + Astra Superior Platinum + Nivea after shave balsam
Internette yayınlanan süpürge karşılaştırma videolarına itibar etmeyin.Markaların reklamı ve rakip markaları karalamak için yapılmıştır.
Videolara bakmak tamamen reklamlara kanmak ve üfürük bilgilere sahip olmanızı sağlar.

Su filtreli alırsanız,koku,gürültü ve zamanla çekiş gücü azalma sorunları.Aletin devrilme ve suyunun dökülme riski de var.

Torbalı alırsanız,ıslak ve batıcı cisimlerin torbayı,filtreyi delerek motora zarar verme riski var.Torba doldukça çekiş gücü azalımı ve değişimi unutma riski var.Filtre ve torbalara 3 yada 4 yılda alete verdiğiniz kadar para verirsiniz.Pahalı filtreli,torbalı makine alıp pişman olup,torbayı ve filtreyi yeniden kullanmaya çalışanları görürsünüz.

Cyclonic alırsanız,bazılarının filtresi bir defa yıkanır sonra tıkanır ve yeni fitre almak zorunda kalırsınız.Toz haznesini boşaltmak,filtreyi yıkamak zor gelebilir.

Ayrıca bozulan süpürgelerin motorlarını tekrar sardırıp kullandığımda olmuştur.Çok cüzi paralara sarılır.Yerli markaların motorları son derece kalitesizdir.

Hangi süpürgeye ihtiyacınız varsa ona göre seçim yapın.Bekarsanız 4 litre toz torbalı size aylarca yeter.Kalabalık aileyseniz ve evde gençler varsa torbasız bir aleti kullanır,temizlerler.Alerji sorunu var ve tozla hiç muhatap olmak istemiyorsanız,kilitli torba denilen ve HEPA filtreli olanları tercih edin.Süpürgeye alırken para vereyim sonra hiç harcama yapmayayım derseniz filtresi defalarca yıkanan markaları tercih edin.Sulu süpürgelerin vakumu başarısızdır.

İş bu yazılanlar tamamen tecrübedir,internetten aparılmış değildir Smile
Başından sonuna okumaya üşendim ama zamanında araştırmış biri olarak kısa yorum yazmak isterim. Ben kendi açımdan, sessiz, guclu, ve torbalı bir makina istemiştim. Torbanın cıkartılıp atılması bana hep daha temiz geliyor. Aşırı temizlik istememe rağmen hepa filtreleri olan bir model olan philips 9302 yi aldım.
http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektron...i-65739654

Gerçekten çok sessiz, temizliği gelen bayanı denemek için en yavaşa alıp bırakmıştım, makina bozuk elektrik gitmiyor diye beni aramıştı.
Dyson Dc 37 Allergy modelini test etme imkanı buldum.Makına çekiş gücü düşük gibi gözüksede zemıne gore çekiş gucunu ayarlıyormuş.Satıcı supurgenın baslığını yerden kaldırıp,yan şekilde duvara koydu ve duvara yapıştı.Buradan çekişinin yeterli olduğunu gördüm.

Bir firma 5 yıl garantılı satıyor,1500 tl paralel ıthalatcı fırma 2 yıl garantılı 1100 tlye satıyor.Bu noktada tıkandım kaldım.Hangısı tercıh edilmeli ve hangi sebeplerden dolayı.

Ayrıca Miele gıttığım mağazada kalmamıştı.Onuda canlı gorup denemek ıstıyorum ve böylece kararımı verıcem.
(01/12/2013, Saat: 02:25)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dyson Dc 37 Allergy modelini test etme imkanı buldum.Satıcı süpürge hortumunu buktu ve yamulttu.Ancak hortumda hıcbır deforme olmadı.Makına çekiş gücü düşük gibi gözüksede zemıne gore çekiş gucunu ayarlıyormuş.Satıcı supurgenın baslığını yerden kaldırıp,yan şekilde duvara koydu ve duvara yapıştı.Buradan çekişinin yeterli olduğunu gördüm.

Bir firma 5 yıl garantılı satıyor,1500 tl paralel ıthalatcı fırma 2 yıl garantılı 1100 tlye satıyor.Bu noktada tıkandım kaldım.Hangısı tercıh edilmeli ve hangi sebeplerden dolayı.

Ayrıca Miele gıttığım mağazada kalmamıştı.Onuda canlı gorup denemek ıstıyorum ve böylece kararımı verıcem.

Yalnız Miele fiyat olarak direk iki katı olacaktır, o da bulabilirseniz, aklınızda bulunsun.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(01/12/2013, Saat: 03:36)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız Miele fiyat olarak direk iki katı olacaktır, o da bulabilirseniz, aklınızda bulunsun.

Müdür,Mielenin en son modelini değilde,orta ayar makınaları var.
Onlarda iş görür bence.

İki katına çıkar dediğin model hangisi yada hangileri?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miele Elektrikli Süpürge dikdik_s 75 39,475 05/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: 1905sss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: