Elektrikli Süpürge
İki katına çıkar dediğim videosunu koyduğum s8 olan üst modeliydi. Yurtdışından bile 1500 dolar gibi bir satış rakamı var. Orconun tabiriyle "hocam broadway parası"

Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
S 8310 isimli modeli Mediamarkt sitesinde 399 TL ilginizi çekebilir

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product...langId=-14
www.BarbarosRazors.com

(29/11/2013, Saat: 12:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Internette yayınlanan süpürge karşılaştırma videolarına itibar etmeyin.Markaların reklamı ve rakip markaları karalamak için yapılmıştır.
Videolara bakmak tamamen reklamlara kanmak ve üfürük bilgilere sahip olmanızı sağlar.

Su filtreli alırsanız,koku,gürültü ve zamanla çekiş gücü azalma sorunları.Aletin devrilme ve suyunun dökülme riski de var.

Torbalı alırsanız,ıslak ve batıcı cisimlerin torbayı,filtreyi delerek motora zarar verme riski var.Torba doldukça çekiş gücü azalımı ve değişimi unutma riski var.Filtre ve torbalara 3 yada 4 yılda alete verdiğiniz kadar para verirsiniz.Pahalı filtreli,torbalı makine alıp pişman olup,torbayı ve filtreyi yeniden kullanmaya çalışanları görürsünüz.

Cyclonic alırsanız,bazılarının filtresi bir defa yıkanır sonra tıkanır ve yeni fitre almak zorunda kalırsınız.Toz haznesini boşaltmak,filtreyi yıkamak zor gelebilir.

Ayrıca bozulan süpürgelerin motorlarını tekrar sardırıp kullandığımda olmuştur.Çok cüzi paralara sarılır.Yerli markaların motorları son derece kalitesizdir.

Hangi süpürgeye ihtiyacınız varsa ona göre seçim yapın.Bekarsanız 4 litre toz torbalı size aylarca yeter.Kalabalık aileyseniz ve evde gençler varsa torbasız bir aleti kullanır,temizlerler.Alerji sorunu var ve tozla hiç muhatap olmak istemiyorsanız,kilitli torba denilen ve HEPA filtreli olanları tercih edin.Süpürgeye alırken para vereyim sonra hiç harcama yapmayayım derseniz filtresi defalarca yıkanan markaları tercih edin.Sulu süpürgelerin vakumu başarısızdır.

İş bu yazılanlar tamamen tecrübedir,internetten aparılmış değildir Smile

Hocam motoru sardırıp kullandığınızı yazmışsınız. Üç yıl önce aldığım Rowenta süpürgem motor yaktı. Şimdi bunu sardırsak verim alabilir miyiz? Bunun yaklaşık maliyeti nedir, siz İstanbul'daysanız nereye yaptırdınız? Teşekkürler.
geldigitti Hocam,
Üsküdar vergi dairesi arka civarında motor-bobinaj işleri yapan yer vardı adını unuttum.Bu işleri yapanlar her tarafta bulunuyor.

İşçilik özenli yapılmazsa çabuk bozuluyor.Benim sardırdıklarım yerli markalardı.Senesinde bozuldu.

Size tavsiyem,300 TL fiyatı olan bir makinenin motorunu sardırmaktansa yeni bir tane alın.

Selamlar
(28/01/2014, Saat: 15:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geldigitti Hocam,
Üsküdar vergi dairesi arka civarında motor-bobinaj işleri yapan yer vardı adını unuttum.Bu işleri yapanlar her tarafta bulunuyor.

İşçilik özenli yapılmazsa çabuk bozuluyor.Benim sardırdıklarım yerli markalardı.Senesinde bozuldu.

Size tavsiyem,300 TL fiyatı olan bir makinenin motorunu sardırmaktansa yeni bir tane alın.

Selamlar

Cevap için teşekkürler, servis elemanı motora süpürge fiyatı çekerek bir ölçüde kararı kolaylaştırmıştı; ama değmeyeceğine ilişkin bir de tamir cephesinden ikna olmaya çalışıyordum, yardımcı oldunuz Smile

Şimdi yok hepa, yok torbalı, yok torbasız okuyup bakacağız bakalım.
Dyson dc37 Animal modelini yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum.Uzun araştırmalar soncunda bu modelde karar kıldım.Oldukça memnunuz eşim ve ben.Türbün başlığı halıda kıl,tuy bırakmıyor.Çekim gücü oldukça yeterli,aşırı sessız dıyemem ama,sesi makul sevıyelerde.Toz boşaltma işlemi bıraz uğraştırabılır.2 toz boşaltmadan sonra için temizliyorum ve ilginç olan içinden çıkan toz hapşurmama neden olmuyor.Toz torba derdi yok,fişe tak kullanSmile)Herkese tavsiye ederim.
Süpürgemizi değiştirmeye karar verdik. Şuan electrolux marka toz hazneli filtreli bir makine kullanıyoruz ama bana yetmemeye başladı. Makine çekiyor çekmesine fakat komple geri veriyor arkadan. Kendimi bildim bileli alerji sorunlarım var evde hayvan yok fakat ben sanırım mite lardan sürekli ürtiker oluyorum. Hiç bir yerde toz kalsın istemiyorum. Evi yakacam bu gidişle Big Grin
Arnicanın yurtdışı pazarı için çıkardığı çok güçlü bir makine var Lura. Geçen bunun tanıtımını istedik annemlerdeyken, beni etkiledi açıkçası annemin halısından bile kum çekti Smile 2300lira gibi taksitli bir fiyatı var. Ben bu paraya kadar çıkacam yeter ki evde zerrecik kalmasın bana makine önerin lütfen. Dediğim Lura şu:

Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Dyson Animal pro kullanıcısıyım çok memnunum neden Animal pro?
Çünkü sadece Animal modeli Turbo başlıklıydı çok önemli özellik bana göre.
Dyson almasan süpürgenin mucidi Nilfiks modellerine bakardım baktımda ama Dyson aldım:-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Bu işte bir terslik var beyler. kadinlarkulubu.com'da erkek tıraşı konuşulmuyor.. Smile
Yakın tıraş gibisi yoktur..
En İyi Robot Süpürge Hangisi?

http://seyler.eksisozluk.com/en-iyi-robo...ge-hangisi
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miele Elektrikli Süpürge dikdik_s 75 39,361 05/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: 1905sss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: