Elektrikli Süpürge
(20/03/2020, Saat: 17:45)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 500 lira basliga cok pahali. Ben bu hafta ebay kampanyadan, dyson supurgeyi, bir suru aparatiyla
1000 tl ye aldim...

s-l400-1.jpg

Komşum ebay dan Türkiyeye gönderim yapılıyor mu? Vergisi filan nasıl oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(16/05/2020, Saat: 18:21)Kecelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ebay dan Türkiyeye gönderim yapılıyor mu? Vergisi filan nasıl oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşumuz yurtdışında Smile
(16/05/2020, Saat: 20:31)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşumuz yurtdışında Smile

?
(16/05/2020, Saat: 20:33)Kaya42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ?

Amerikanpaketim gibi araci firmalarla alabilirsin. USPS ve kargo firmalardan daha ucuz. Ama su ara ucak yok Turkiye - Amerika arasi.
(16/05/2020, Saat: 21:04)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerikanpaketim gibi araci firmalarla alabilirsin. USPS ve kargo firmalardan daha ucuz. Ama su ara ucak yok Turkiye - Amerika arasi.

Kargo uçakları birçok meydandan seferlerine devam ediyor diye biliyorum.
(16/05/2020, Saat: 21:18)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo uçakları birçok meydandan seferlerine devam ediyor diye biliyorum.

Amerika'dan Turkiye'ye USPS paket gondermiyor, 2 aydir bekliyor USPS'in deposunda, benim paketler. Digerlerini bilmiyorum.
(16/05/2020, Saat: 22:40)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerika'dan Turkiye'ye USPS paket gondermiyor, 2 aydir bekliyor USPS'in deposunda, benim paketler. Digerlerini bilmiyorum.

Turkish Cargo sefer yapıyor, şirketten şirkete değişiklik olabilir.
Komşular 1000 liraya kadar süpürge ne tavsiye edersiniz? Aradığım özellikler ; tabi ki öncelikle iyi çekiş gücü, kolay temizlenmesi, torbasız , ses de çok abartı olmasın yeter çok sessiz olması şart değil. Normalde bu fiyata da çıkmazdım ama piyasa malum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
(18/08/2020, Saat: 22:12)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular 1000 liraya kadar süpürge ne tavsiye edersiniz? Aradığım özellikler ; tabi ki öncelikle iyi çekiş gücü, kolay temizlenmesi, torbasız , ses de çok abartı olmasın yeter çok sessiz olması şart değil. Normalde bu fiyata da çıkmazdım ama piyasa malum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Komşum bende geçen sene çok araştırdım Philips maraton serisini herkes önermişti ama binnkira civarıydı o kadar bütçe ayiramadigim icin alternatif modellere baktım ve tavsiye üzerine Arnica Tesla premium Rize renk makine aldım philipsin yarinfiyatina ve evde herkes çok memnun. Özellikleri koldan kumanda açana kapama var, çekiş gücü yüksek ve başlıkları işlevsel.Tekerleri büyük.
Kartallar yüksekten uçar
(18/08/2020, Saat: 23:34)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bende geçen sene çok araştırdım Philips maraton serisini herkes önermişti ama binnkira civarıydı o kadar bütçe ayiramadigim icin alternatif modellere baktım ve tavsiye üzerine Arnica Tesla premium Rize renk makine aldım philipsin yarinfiyatina ve evde herkes çok memnun. Özellikleri koldan kumanda açana kapama var, çekiş gücü yüksek ve başlıkları işlevsel.Tekerleri büyük.

Sağolun komşum inceleyeyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Miele Elektrikli Süpürge dikdik_s 75 39,520 05/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: 1905sss

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: