Beğendiğimiz Diziler
Hell on Wheels 5. sezon kaldığı yerden devam ediyor.Bilginize.
(29/06/2016, Saat: 19:12)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hell on Wheels 5. sezon kaldığı yerden devam ediyor.Bilginize.
Oyunculuk muhteşem. Yanlız her dizinin başına gelen şey, sezonlar uzadıkça yani arttıkça konu dağılıyor ve anlamsızlaşıyor. Tadında bırakmak lazım.
Lost mesela. Sanırım son 2 sezonu izlemek eziyet olmuştu bana.
Bu arada aklıma geldi daha önce yazmayı unutmuşum. Fargo' da gayet güzel dizi, tavsiye ederim. Smile
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
Smile 

Hapishaneler, cezalandırma,suç ve adalet sistemi ,dönen dolaplar, Kapitalizmin Suça ve suçluya yaklaşımı... cinselliğe kadın tarafından bakış,vicdan ahlak ve değerler dahada önemlisi hayatımızın olmazsa olmazları   yani KADINLAR üzerine son yıllarda izlediğim en gerçekçi çalışma-OZ daki yapaylık hissi ve abartı yok..4 sezon yeni bitti, 2 haftada tüm sezonları izledim beğendim..tavsiye ederim
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Ray Donovan 4.sezon başlamış.
Hayırlı Bayramlar.
Ray Donovan 4. Sezon, yine de fena değildi. Galiba ben kadroyu seviyorum. Yoksa içerik hep aynı gibi Smile
Narcos 2. Sezonda da aksiyon kesintisiz devam ediyor. Adamın hayatı aksiyon olunca dizisi de öyle oluyor.
@neoromancer komşum daha önceden sağlam tüyolar vermişti. Gerçi Vinyl'e bir türlü başlayamadım daha ama yeni tüyolara da hayır demeyiz Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
MV5BMTcyMzc1MjI5MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzE4...68_AL_.jpg
(03/10/2016, Saat: 13:12)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ray Donovan 4. Sezon, yine de fena değildi. Galiba ben kadroyu seviyorum. Yoksa içerik hep aynı gibi Smile
Narcos 2. Sezonda da aksiyon kesintisiz devam ediyor. Adamın hayatı aksiyon olunca dizisi de öyle oluyor.
@neoromancer komşum daha önceden sağlam tüyolar vermişti. Gerçi Vinyl'e bir türlü başlayamadım daha ama yeni tüyolara da hayır demeyiz Smile
Komşum daha önceki tüyoları halledin Smile zira dişe dokunur pek birşey yok piyasada ...olanlarıda izliyorsunuz zaten,belki Power yada G.Depardiu lu Marseille enteresan olabilir, ama bazı bölümlerinde yer yer tıkanmalar oluyor ..idarelik olarak izlenebilir...henüz izlemedinizse ve vakit varsa bir yerlerden bulup eski dizilerden Berlin Alexanderplatz ı - R. W .Fassbinder in efsane dizisi- tavsiye ediyorum.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
http://www.imdb.com/title/tt0475784/
(03/10/2016, Saat: 19:46)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.imdb.com/title/tt0475784/

Filminin hastasıydık ailecek. İlk bölümünü yarın seyredecegim, umarım iyi çıkar.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: