Beğendiğimiz Diziler
(03/10/2016, Saat: 20:05)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filminin hastasıydık ailecek. İlk bölümünü yarın seyredecegim, umarım iyi çıkar.

@posicor
9,4 puan vermişler inşallah haketmiştir , biraz sonra izlemeye başlarım
(03/10/2016, Saat: 17:31)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum daha önceki tüyoları halledin Smile  zira dişe dokunur pek birşey yok piyasada ...olanlarıda izliyorsunuz zaten,belki Power yada G.Depardiu lu Marseille enteresan olabilir, ama bazı bölümlerinde yer yer tıkanmalar oluyor ..idarelik olarak izlenebilir...henüz izlemedinizse ve vakit varsa bir yerlerden bulup eski dizilerden Berlin Alexanderplatz ı - R. W .Fassbinder in efsane dizisi- tavsiye ediyorum.

Komşum bir Vinyl kaldı geriye. Diğerleri temiz Wink Power'ın devam ettiğini bilmiyordum. Onu da alalım listeye.
Berlin Alexanderplatz'ı bulabilirsek ne ala. Uzun zamandır aramıyordum.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(03/10/2016, Saat: 17:19)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MV5BMTcyMzc1MjI5MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzE4...68_AL_.jpg

ilk üç bölüme baktım ama sanırım gerisine bakmam çok ağır ilerleyen aksiyonsuz -ya da az aksiyonlu diyelim- süper kahraman dizisi...
(03/10/2016, Saat: 19:46)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.imdb.com/title/tt0475784/

hayli özenilmiş bu diziye. ilk bölüm itibariyle hakkında konuşulacak dizi olmuş vesselam.
(04/10/2016, Saat: 04:18)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayli özenilmiş bu diziye. ilk bölüm itibariyle hakkında konuşulacak dizi olmuş vesselam.

@t.macgyver
İlk bölüm pek sarmadi
Bir bölüm daha şans vereyim
Ben de epeydir westworld'u bekliyordum fakat izlerken baydı pek umduğunu bulamadım. Tabi izlemeye bi süre daha devam etcem ilk bölümden kaldırıp atmak olmaz.
(04/10/2016, Saat: 08:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @t.macgyver
İlk bölüm pek sarmadi
Bir bölüm daha şans vereyim

@ihtilaf
daha geçenlerde bilimadamlarının yapayzekanın insanlığa olası isyanını engelleyecek protokoller üzerine ciddi kafa yorduğunu, alakalı toplandıklarını okumuştum.
Meşhur asimov 3 robot yasasını revize etmeyi vs planlıyorlardı.(https://tr.wikipedia.org/wiki/Robot#3_Robot_Yasas.C4.B1)

ayrıca werner herzog'un alakalı olarak internetin nerden nereye geldiği ve gidebileceğine "Lo And Behold: Reveries of the Connected World" belgeselini yeni yakın izlemiştim ki üstüne bu dizi cuk oturdu. (https://www.youtube.com/watch?v=Zc1tZ8JsZvg)

ben derim ki, insan doğası, sanal gerçeklik ve yapay zeka hakkında her gün dizi çekilmiyor Tongue
Westworld biraz yavaş başladı ama oyuncu kadrosu için bile izlemeye devam ederim herhalde. Özellikle Ed Harris ve Anthony Hopkins.
Ama açıkçası bana en fazla 2 sezon çıkar gibi geliyor bu konu ile, umarım yanılıyorumdur.

Bu arada kimse Stranger Things ve Expanse'den bahsetmemiş. İkisini de şiddetle tavsiye ederim

MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Stranger things fena değildi

Yapay zeka kurgularında yazarlar ya "bug " hataya yada yapay zekanın kötülüğe yonlenmesine / kötülük tarafından ele geçirilmesine sığınıyor
The ex machina filminde yapay zekaya cinsel kimlik ve özgür irade verilmiş gibi algiladim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: