Beğendiğimiz Diziler
2uzbakp.jpg

Dizi hakkında detaylı bilgiler; İmdb puanı : 8,8

Keyifli Seyirler.
Değişik bir dizi isterseniz, şiddetle tavsiye ederim:

MV5BMjM0MDA2NDEzNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODYz...00_AL_.jpg
Diziyi bitirdikten sonra paylaşmak istedim. Zamanında başlayıp neden izlemeye devam etmediğim için hala kendime kızıyorum. Gerçekten olağanüstü bir dizi. Bugüne kadar izlemeyen varsa mutlaka izlesin derim. IMDB'de tam olarak hak ettiği puanı almış bence. Benim de puanım 9,5/10.

Breaking Bad

MV5BMjhiMzgxZTctNDc1Ni00OTIxLTlhMTYtZTA3...00_AL_.jpg

NOT: Yeni bir diziye başlamayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim.
Brooklyn Nine-Nine:Gerçekten çok güzel dizi. Devamlılığı olmayan bir yapıda. 15-20 dakikalık bölümler şeklinde. Çerez tadında. Dizinin konusunu 10 parçaya bölersek Arkadaşlık:1 Ders Verme:1 Saygı:1 Polisiye:1 Komedi:6 Smile Şiddetle tavsiye ederim.

2r3cugn.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@SKYBRAVE komşum La Casa De Papel izlemediyseniz tavsiye ederim. Belki izlemek için temmuz ayını da bekleyebilirsiniz. Son sezon temmuzda başlayacak çünkü. İlk iki sezonu bir hafta içinde bitirdim de. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Netflix'te en son Love Death Robots adında, birbirinden bağımsız ve kısa kısa bölümleri olan bir dizi izledim, tavsiye ederim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
@3RD1 sevgili komşum her iki tavsiye için de teşekkür ederim. Brooklyn Nine-Nine daha önce adını duyduğum ancak ilgimi çekmeyen bir diziydi. Listeme ekledim hemen. La Casa De Papel ise hem duyduğum hem de fazlasıyla ilgimi çeken bir dizi aslında ama devam eden bir dizi olduğu için biraz beklemeye almıştım. Son sezonun Temmuz'da olduğunu söylemeniz iyi oldu. Yakın zamanda başlayabilirim bu diziye. Bekleme konusunda Game of Thrones'u beklemekle geçiyor son yıllarımız. O yüzden başka bir diziyi daha beklemeye tahammülüm yok Big Grin
@ahbap komşum tavsiyeniz için teşekkür ederim. Netflix'te gezerken dikkatimi çeken bir dizi olmuştu. Hatta biraz biraz merak edip izlemiştim. Oldukça da değişik bir dizi. Bu diziyi de listeme ekliyorum.
Suits, G.O.T ve Lucifer devam eden izlediklerimden...Geçmişte izleyip de beğendiklerim, Breaking Bad, Battlestar Galactica ve Seinfeld...
İlk 5
1 - avatar the last airbender
2- fullmetal alchemist
3 - Battlestar Galactica
4 - game of Thrones
5 - breaking bad

Dramın üstüne eğlence arayana ilk 2, bilim-kurgu politika isteyene 3, fantastik ve politika isteyene 4, sadece dram için 5.yi öneririm.

Ayrıca benim gibi çok dizi izleyenler varsa trakt.tv sitesini tavsiye ederim. Dizilerin kaydını tutma konusunda bir numara (ben mesela toplam 272 gün 11325 bölüm ve 135 dizi izlemişim.)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
İmzamı bırakmaya geldim Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: