Beğendiğimiz Diziler
Maysa ile bulut u seviyorum bu aralar Smile
Sağolsun kızım tv nin Sahibi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
zmfue1.jpg

İnsan tarafından gerçekleştirilmiş en büyük felaketlerden biri olan 1986 nükleer faciası... Avrupa'yı yaşanması olası yeni bir yıkımdan korumak için canla başla çalışan cesur insanların hikayesinin anlatıldığı Chernobyl, beIN CONNET'te "5" bölüm de final yapan efsane dizi... Bkz.

İMDb PUANI: 9,6

Fragman;

Keyifli Seyirler.
Game of thrones namı diğer (GOT), son sezonu biraz hayal kırıklığı olmakla beraber efsane dizi,
Dexteren kibar ve en sempatik bir seri katil hikayesi izlemeye değer,
Şahsiyet, Türk dizilerinde böyle senaryolar var mı denilecek kadar çok beğendiğim efsane dizi
Spartacus blood and sand
breaking bads (daha bitirmedim)
prison break (daha bitirmedim)

izldeğim ve keyif aldığım diziler, aile dizisi demek zorlama olur, merak edenler için bilgi +16, yada +18 olabilir ve şiddet içerir
Yeni bölümlerinin gelmesini iple çektiğim, nam-ı diğer Behzat amirim

Behzat-C-022.jpg
So far so good..
(13/06/2019, Saat: 10:39)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Game of thrones namı diğer (GOT), son sezonu biraz hayal kırıklığı olmakla beraber efsane dizi,
Dexteren kibar ve en sempatik bir seri katil hikayesi izlemeye değer,
Şahsiyet, Türk dizilerinde böyle senaryolar var mı denilecek kadar çok beğendiğim efsane dizi
Spartacus blood and sand
breaking bads (daha bitirmedim)
prison break (daha bitirmedim)

izldeğim ve keyif aldığım diziler, aile dizisi demek zorlama olur, merak edenler için bilgi +16, yada +18 olabilir ve şiddet içerir

Game of Thrones'un final sezonuna kadar ikilem içerisindeydim ama final sezonunu izledikten sonra aklımda hiç tereddüt kalmadı. Benim için diziler Breaking Bad ve diğerleri diye ayrılır. Önceliği Breaking Bad'e vermenizi tavsiye ederim. Bir de hapishanede geçen dizileri seviyorsanız listenize mutlaka Oz dizisini de ekleyin derim.
Breaking Bad'i bitirdikten sonra da mutlaka Better Call Saul dizisini izleyin Wink
So far so good..
Narcos (ilk 2 sezonu muazzamdır)
Game of Thrones ( başını izleyip sonunu merak ettiğimden izlediğim diziydi, çokta şey değil yani)
Breaking Bad (çok övülüyor ancak beğenmedim)
Sons of Anarchy (Game of Thrones gibi güzel yanları var fakat çokta şey değil)
Spartacüs serisi (bazı yerlerinde çizgi film moduna geçmesi rahatsız etse de sağlam dizidir . Finali biraz aceleye gelmiştir. 1. Sezon sonunda spartacüs rolündeki Andy Whitfield in kanserden hayatını kaybetmesi ve bu araya sıkıştırılan 6 bölümlük Mini sezon şahanedir.
(13/06/2019, Saat: 14:21)elitte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Narcos (ilk 2 sezonu muazzamdır)
Game of Thrones ( başını izleyip sonunu merak ettiğimden izlediğim diziydi, çokta şey değil yani)
Breaking Bad (çok övülüyor ancak beğenmedim)
Sons of Anarchy (Game of Thrones gibi güzel yanları var fakat çokta şey değil)
Spartacüs serisi (bazı yerlerinde çizgi film moduna geçmesi rahatsız etse de sağlam dizidir . Finali biraz aceleye gelmiştir. 1. Sezon sonunda spartacüs rolündeki Andy Whitfield in kanserden hayatını kaybetmesi ve bu araya sıkıştırılan 6 bölümlük Mini sezon şahanedir.

Ayrıca Spartacüs ün 3. Sezon finalinde "eledim eledim" türküsü ağıt olarak kullanılıp bizlerede selam çakmıştır. İzledikten sonra defalarca geri alıp bu melodiyi nereden hatırlıyorum diye dinlemiştim ancak bulamamıştım. bir kaç yıl sonra sosyal medyada çıkınca anımsayabildim.
https://m.youtube.com/watch?v=ODo_UtpbQXw
Breaking Bad bende hiç sevmedim sürekli aynı döngüde ve beni hiç sarmadı. Spartacus ilk iki sezon iyi üçüncü baya kötüydü. Kan efektleri abartılmış değil suyu çıkartılmış vaziyetteydi. Spoiler olmaz sanırım ilk baştaki elemanın kanserden ölmesi ile yapılan oyuncu değişikliği beni memnun etmemişti. Bunlar benim fikirlerim tabi.
Tavsiye edeceklerim: La Casa De Papel (izlediğim belkide en iyi dizi. Bu tarih itibariyle 3.sezon yolda), Brooklyn Nine Nine, Full House, Friends
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(13/06/2019, Saat: 15:41)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Breaking Bad bende hiç sevmedim sürekli aynı döngüde ve beni hiç sarmadı. Spartacus ilk iki sezon iyi üçüncü baya kötüydü. Kan efektleri abartılmış değil suyu çıkartılmış vaziyetteydi. Spoiler olmaz sanırım ilk baştaki elemanın kanserden ölmesi ile yapılan oyuncu değişikliği beni memnun etmemişti. Bunlar benim fikirlerim tabi.
Tavsiye edeceklerim: La Casa De Papel (izlediğim belkide en iyi dizi. Bu tarih itibariyle 3.sezon yolda), Brooklyn Nine Nine, Full House, Friends

Sanırım bu konudaki zevklerimiz aynı. La Casa De Papel Netflix te sürekli dikkatimi çekiyordu. Chernobly den sonra başlamayı düşünüyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: