Beğendiğimiz Diziler
Eskilerden çok tavsiye edilen la casa de papel yenilerden Çernobil izlemek istediklerim. Ama izlediklerim teen titans go, maşa ve koca ayı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/06/2019, Saat: 15:21)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskilerden çok tavsiye edilen la casa de papel yenilerden Çernobil izlemek istediklerim. Ama izlediklerim teen titans go, maşa ve koca ayı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşum dediklerinize ek olarak Kral Şakir'i de eklemek istiyorum Big Grin
So far so good..
@Silentsv aman dikkat komşum çocuklar izlemeyi bıraktıktan sonra bile izlemeye devam eden ebeveynler gördü bu gözler. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@ahbap @3RD1 tavsiyeniz üzere biraz daha izledim ve 9. bölüme kadar geldim... dizi çok sürükleyici ama çok büyük işleri çok ucuz numaralarla yapmaya devam ediyorlar... hemen her bölümde müfettiş kadın ceketini çıkarıyor saçlarını topluyor kulaklıkları takıp profesöre rest çekiyor ve 1saat süre veriyor.
En son 9. bölümde profesör eşkalini çizen adamı caydırmak için polis arabasının içine girdi telsizden rusça anons geçti ve adam eşkali sildi Smile) dizi sürükleyici kesinlikle kötü değil ama bu diziye yakışmayan böyle sahnelerde bir hayli fazla.
@elitte komşum zevkler tabiki de farklı olabilir. Zaten bu farklılıklar hayatı güzel kılmıyor mu? Smile Sonuçta bir dizi bu, film gibi prodiksyon beklemek çok da doğru olmaz sanırsam. İşin birde bütçe kısmı var. GOT gibi bir bütçeleri olduğunu sanmıyorum. Çoğu diziden güzeldir ama yinede. En azından türk dizileri gibi birinci bölümden finalini tahmin etmeniz mümkün değil. Smile
12 sezon the big bang theory izledim. Ne yazık ki bu sene bitti
yaşam bir zevktir
Young Sheldon ile devam edebilirsiniz @vintage komşum.
Black Mirror ve Silicon Valley izliyorum şu sıralar. Black Mirror yeni sezondan pek hoşlanmadım gerçi.
(09/07/2019, Saat: 18:35)talha_35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Black Mirror ve Silicon Valley izliyorum şu sıralar. Black Mirror yeni sezondan pek hoşlanmadım gerçi.
Ben de son sezonu pek sevmedim, önceki sezonlar daha başarılıydı

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yapay zekaya ilgi duyuyorsanız kesinlikle West World'ü izlemenizi tavsiye ederim. Robotlarla yaratılan sanal bir dünya. Bazen çok ağır aktığı oluyor fakat tartışmalar gerçekten ilginç... Ve tabii Antony Hopkins var...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: