Beğendiğimiz Diziler
(10/07/2019, Saat: 16:59)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapay zekaya ilgi duyuyorsanız kesinlikle West World'ü izlemenizi tavsiye ederim. Robotlarla yaratılan sanal bir dünya. Bazen çok ağır aktığı oluyor fakat tartışmalar gerçekten ilginç... Ve tabii Antony Hopkins var...

Benim de severek izlediğim bir dizi. Yeni sezonunu iple çekiyorum. Fakat beklemeye devam, çünkü 2020'de gelecekmiş yeni sezon.
So far so good..
Dark; Açıklamasında zamanda yolculuk gibi fantastik bir konu işlendiğini okuyunca burun kıvırmıştım, 5. Bölüme kadarda bir kaç klişe gizemli olaydan başka ilgi çekici bir şey yoktu. Ancak 5. bölümden sonra günyüzüne çıkan geçmiş günümüz ve gelecek arasındaki bağlantılar, olaylar vs. vs. Dizi güzel...konusu fantastik olsada ben beğendim.. tavsiye ederim.
Tabikide breaking bad
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
Hepsinin yeni sezonu başlamışken

Behzat Ç. Amirim

Stranger Things

La casa de papel
Son donemde gulerek ve severek izliyorum.

Brooklyn 99
30m1l3p.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s Serdar üstadım 18. sayfa'da benim de önerdiğim bir diziydi Brooklyn. Bende severek izliyorum. Yeni sezonlar var fakat Netflix Türkiye'ye daha gelmedi. Espriler güzel ve konuları ağır değil. Çerezlik Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1
Dostum 18. sayfa nere, cepten mi giriyorsun, bilgisayardan sadece 5 sayfa gozukuyor bende. Belki de senin o zaman ki onerin ile listeye almısımdır, cok makbule gecti, 6 sezonu bittirdik bekliyoruz yeni bolumler, dedigin gibi izlemesi kolay, kafa dagıtan hos bir dizi.
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s @3RD1 yorum sayısı kullanıcı ayarlarına göre 5 ila 50 arasında değişebiliyor. Kullanıcı ayarlarından değiştiriliyor.

O yüzden sayfa numarası yerine yorum numarası vermek daha mantıklı olur.
@dikdik_s Abi bende şuan 21.sayfa oluyor Smile
Sayfaların değiştiğini bilmiyordum. #179
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(26/07/2019, Saat: 09:24)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s Abi bende şuan 21.sayfa oluyor Smile
Sayfaların değiştiğini bilmiyordum. #179

Simdi gordum dostum. Bu arada bulabilirsen "The Mick" i izlemeni tavsiye ederim. Begenirsin tahminim.
Netflix ci varsa "Santa Clara Diet" i de sevdiydim ben.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: