Beğendiğimiz Diziler
Homeland dizisini oneririm. Netflix'te yayinda, 7 sezon ne ara bitti anlamadim. Surukleyici ve ekrana baglayan guzel bir yapim.
Netflix'i iptal ettirdim... Bizimkiler'i oneririm Big Grin 80'lerin sonu, 90'larin basi, cocuklugumun gectigi mahallemin dizisi. Gelip gecerken oyuncularla muhabbet eder, merhabalasirdik. Gecen sene nostalji krizim tuttugunda, bir anda esti, acip bir kac bolum izledim, ve ayni hafta icinde Ercan Yazgan'in vefat ettigini ogrenmis, uzulmustum. Allah rahmet eylesin... Zaman su misali...
Pablo Escobar'ı anlatan ilk versiyon kadar popüler olmasa da, Meksika'daki uyuşturucu kartellerini, baronlarını, o dönemin dünyasını vs. anlatması bakımından yine de izlenebilir bir dizi; Narcos Mexico. İkinci sezonunu yeni bitirdim. Narcos Mexico'nun ilk sezonuna göre biraz ağır işliyor. Sanırım bunu, diziyi uzatmak adına bir geçiş sezonu olarak kurguladıkları için yapmışlar. Zira, ileriki sezon veya sezonlarda, bücür lakaplı meşhur El Chapo'nun krallığını izleriz büyük ihtimalle. Öte yandan, ikinci sezonun son birkaç bölümünde gösterildiği üzere, özellikle seçim dönemlerinde Türkiye'de yaşanan politik olaylara çok benzeyen şeyler yaşanmış o dönemin Meksika'sında. Sonuç olarak, süper ötesi bir sezon değildi ama izlenebilirlik yönünden bir sıkıntı yok bence.

1bd71f9a41019c5cc4d3c6e9c763647b.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(05/03/2020, Saat: 15:50)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pablo Escobar'ı anlatan ilk versiyon kadar popüler olmasa da, Meksika'daki uyuşturucu kartellerini, baronlarını, o dönemin dünyasını vs. anlatması bakımından yine de izlenebilir bir dizi; Narcos Mexico. İkinci sezonunu yeni bitirdim. Narcos Mexico'nun ilk sezonuna göre biraz ağır işliyor. Sanırım bunu, diziyi uzatmak adına bir geçiş sezonu olarak kurguladıkları için yapmışlar. Zira, ileriki sezon veya sezonlarda, bücür lakaplı meşhur El Chapo'nun krallığını izleriz büyük ihtimalle. Öte yandan, ikinci sezonun son birkaç bölümünde gösterildiği üzere, özellikle seçim dönemlerinde Türkiye'de yaşanan politik olaylara çok benzeyen şeyler yaşanmış o dönemin Meksika'sında. Sonuç olarak, süper ötesi bir sezon değildi ama izlenebilirlik yönünden bir sıkıntı yok bence.

aynen katılıyorum. bende haftasonu bitirdim. bence El Chapo' dan ziyade Amado Carrillo Fuentes üzerine devam edilirse daha güzel olur.
(05/03/2020, Saat: 16:31)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen katılıyorum. bende haftasonu bitirdim. bence El Chapo' dan ziyade Amado Carrillo Fuentes üzerine devam edilirse daha güzel olur.

Evet doğru. 3. sezonda konu onun üzerine işlenecek diye tahmin ediyorum. Veya en azından ağırlığı daha çok olur.
So far so good..
(14/11/2019, Saat: 00:06)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün netflixteki You adlı diziyi bitirdim. İlk sezon 10 bölüm. Aşırı sürükleyiciydi. Neyse ki 2. sezonu da 26 aralıkta gelecekmiş. Dizi arayanlara tavsiye olunur efenim.

2.sezon bence daha hareketliydi komşum 3 ü bekliyoruz Smile
@Sheeplessness
Yazan olmamış sanırım.

- Mindhunter.
- Kampen om tungtvannet.
- Waco.
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
(05/03/2020, Saat: 17:30)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazan olmamış sanırım.

- Mindhunter.
- Kampen om tungtvannet.
- Waco.

özellikle Mindhunter ilk sezon müthiş.
izlemeyen varsa line of duty öneririm 5 sezon saf polisiye sorgulamalar kanunlar vb. etkileyici
True Dedective
Dark
(05/03/2020, Saat: 17:15)Viper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2.sezon bence daha hareketliydi komşum 3 ü bekliyoruz Smile
@Sheeplessness

2 de bitmek üzere. Güzel gidiyor. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: