Beğendiğimiz Diziler
Dün Unorthodox'a başladım Netflix'de. Değişik bir tarz. 4 bölümlük mini dizi.

unorthodox-turkce-dublaj-izle.jpg
"A Samurai always wears two swords."
atmosferi, karekterleri, dialogları, manzaralarıyla  Nuri Bilge Ceylan tarzı bir dizi 90 dk lık 4 er bölüm sezonlar, gallerde geçiyor tavsiye ederim.

977190-B0-9-ABA-4536-9-D80-C1-D8-E2316713.jpg
13c15bd48b91367728ed87f6b5c1b4fd.jpg

2 günde 2 sezon izledim baya sardı, üçüncüyü izlermiyim 2 sezon bitmiş tabi ki izlerim

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Better%20Call%20Saul%20S05%20B01.webp

Daha fazla dayanamadım. 5. sezona başladım.
Sevdiğim dizilerden olan Homeland final yaptı ve bir diziyi daha sonsuzluğa uğurlamış olduk.

Breaking Bad dizisinin Spin-Off'u olarak çekilen Better Call Saul ise geçtiğimiz haftalarda 5. sezon finalini yaptı. Bu sezonla birlikte neredeyse boynuz kulağı aştı ki gerçekten çok keyifli bir hal aldı bu dizi.

You adlı diziyi pek sevemedim. İlk sezonu eh işte iken, ikinci sezonu daha iyi yorumları yapılıyordu. Lakin ben ikinci sezonunu da sevemedim. Sanki bir ara iyi gidiyordu ama son 2-3 bölüm her şeyi bozdu yine. Bir sonraki sezonu izlemeyeceğim.

İzlemeyi bırakmayı planladığım bir diğer dizi, La Casa De Papel. İzleyenlerin büyük bir kısmı dördüncü sezonun iyi olmadığını söylüyordu. Ben ilk iki sezonu keyifle izlemiş ama üçüncü sezondan pek keyif alamamıştım. Dolayısıyla bu yeni sezonuna da yorumların da etkisiyle henüz cesaret edemedim.

Takip ettiğim dizilerden sezon finali yapan bir diğer dizi Westworld oldu. İlk iki sezondan epey farklı bir sezon oldu üçüncü sezon. Beğendin mi beğenmedin mi diye soracak olursanız, öyle hastası olmadım bu sezonun ama yine de izletti kendini. Sanki daha sağlam bir sezon için yapıtaşı oluşturmuşlar bu dönem.

Aslında sezon finali yapmış olması gerekirken, virüs salgını yüzünden son bölümü yayına hazırlayamayıp ileri bir tarihe atan dizi, The Walking Dead. Konu sakız gibi uzadı fakat izlemeyi de bırakamıyorum :-)

Başlangıç tarihi epey eski olup benim sonradan izlediğim dizilerden olan House of Cards'ta üç sezon izledim. Dördüncü sezonuna başlamadım henüz. Yine eskilerden Fargo adlı diziyi ise henüz bir sezon izledim.

Yeni başladığım bir dizi ise The Americans. Yine politik konuları ele alan bir dizi, Homeland ve House of Cards gibi. 2012 yılında başlamış. Ben ilk sezonda üç bölüm izledim daha.

Dizilerle ilgili son takiplerim bunlar. Herkese iyi seyirler Smile
So far so good..
Henüz 3 bölüm izledim ama sarıyor, özellikle Orta Doğu coğrafyası ve istihbarat aksiyonları seven biriyseniz tavsiye olunur.
"Spy" dizisinin genlerini taşıyor ama modern-günümüz dünyasında.

Fauda3.png
"A Samurai always wears two swords."
(15/05/2020, Saat: 17:12)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henüz 3 bölüm izledim ama sarıyor, özellikle Orta Doğu coğrafyası ve istihbarat aksiyonları seven biriyseniz tavsiye olunur.
"Spy" dizisinin genlerini taşıyor ama modern-günümüz dünyasında.

Severim böyle konuları, göz atacağım

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Ucak Kazasi Rapiru. Tam olarak dizi sayılmaz, biraz belgesel gibi ama bu gune kadar meydana gelmis uçak kazalarıni nedenleriyle anlatan çok güzel bir National Geographic yapıtı. Bir vidanin koskoca ucagi nasil düşürdüğünü gördüm. Bende resmen bağımlılık yapmış durumda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Film değil ama her hafta izlediğim dizinin finali oldu bugün. Çokça LGBT normalleştirme içeriğine rağmen, ABD yargı ve infaz sistemini acımasız eleştiren bir dizi. Artık eskisi gibi subliminal mesaj bile vermiyor malesef bu konuda Hollywood. Son bölüm 20 yıl sonraya gitti bir anda ki, 20 yıl sonra Hukuk sistemi 4.0 a geçecek ve avukatlara çok az ihtiyaç duyulacak, 3. Dünya ülkeleri hariç.

How to get away with Murder.

https://www.dizibox.pw/diziler...o-get-a...er-izle-1/

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
e14088f49c6a2d9ebe2e99c6ce880451.jpg

Yılın dizisi olmaya aday .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: