Beğendiğimiz Diziler
@eRenleR

Benim listemin aynısıni paylasmissiniz Smile bir tek sopranos ve carnivale eksik Smile
(20/04/2016, Saat: 09:29)kerimovic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @eRenleR

Benim listemin aynısıni paylasmissiniz Smile bir tek sopranos ve carnivale eksik Smile

İkisini de izledim unutmuşum eklemeye Smile
Transparent (Amazon) ve The man in the high castle (Amazon) son dönem de takildiklarim.
(20/04/2016, Saat: 08:43)eRenleR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç dizi de ben önereyim. Hepsine şahsen kefilim muhteşem yapımlardır Smile

Güzel liste. Ray Donovan'ı izleyemedim bir türlü.

@neoromancer Vinyl'i de aldık listeye Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(20/04/2016, Saat: 16:51)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel liste. Ray Donovan'ı izleyemedim bir türlü.

@neoromancer Vinyl'i de aldık listeye Smile

@koolandgang iyi yaptın komşum..pişman olmayacağını garanti edebilirim Smile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Mad men
Vikings
Game of thrones
Shameless
Gotham
Supernatural
Boardwalk empire

Sent from my iPhone using Tapatalk
N.G
House Md. Sanırım komple 2 kere izledim.

Fringe çok sevdim, ilk sezon dan sonra daha da guzel gidiyor.

Person of İnterest, bir onceki tavsiye dizi Fringe in kamera arkası ekibin farklı bir isi, guzel ama muhtesem diyemem sahsen.

Hannibal, cekimleri ve havasıyla filmlerine bile 10 basar kalitede cok basarılı.

Dexter: katili sevmek canlıyı oldureni sevmek mumkun degil ama, bu amcam kotuleri goturuyor o yuzden farklı yaklasıyoruz olaya. Kotulerin cok oldugu bu dunyada denge icin lazım bu tarz catlaklar.

Sherlock, seviyorum o bilmisligi kustahlıgı, zekayı

Greys Anatomy, eskiden acaip takılmıstım. İcimde gizli bir doktor var da iste oyle icte kaldı.

Scrubs, Greys anatominin komik hali olarak, Sacma bir dizi ama denk geldikce aklımı bosaltıp gulduruyordu beni. Hanım da nefret ediyordu ben seyrettikce o da ayrı konu.

Madman Tam seyredemesem de arada gordukce takılıyorum. Aslında vakit olsa bastan sıra ile izlemek isterim.Detaylara cok onem verilen buyuk bir calısma ve sanat bence.

The Good Wife: Avukatlarla alakalı sevdigim bir dizi yakaladıkca seyrederim tv de.

Masters of Sex: Yakaladıkca seyrediyorum. İnsanlıgın konusmayı bile korktugu bir mevzunun arastırmasını o yıllarda yapmak her babayigidin harcı degil. Takdir edilesi bir doktor abimiz.

TrueBlood: Vampirinden, kurt adamına, perisine ne ararsan icinde barındıran entresan bir dizi.

Cizgifilm katagorisinde hastası oldugum,
1 numara SouthPark,
2-Simpsons
3-Family Guy
Breaking Bad
Call Saul Better
The Bing Bang Theory
Vikings
True Bloods
Game of Thrones
Daredevil
Fringe
Spartacus
Severek izlediğim diziler. Breaking Bad tam bir efsane. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Game of Thrones
Vikings
Merlin
Simpsons
Family Guy
Spartacus
vs.
(21/04/2016, Saat: 02:16)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genel itibariyle hep yabancı diziler yazılmış bende biraz Türk dizilerinden yazayim Smile
.Behzat Ç.
.Süper Baba
.Üsküdar'a Giderken
.Perihan Abla
.Bizimkiler
.Ezel
.Ayrılsak da Beraberiz
.Sıdıka
.Kaygısızlar
.Şen Yuva
.Bir Demet Tiyatro
.Çiçek Taksi