Beğendiğimiz Diziler
(23/06/2016, Saat: 08:59)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Archer'ı unutmayalım. Big Grin

Bir de türkçe çevirisini yapsalar. Undecided
Narcos, shameless , sopranos, breaking bad benim icin mahşerin 4 atlısı Smile
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
Supernatural (ilk 5-6 sezon çok iyiydi ama dizi kurtlar vadisi gibi bitmek bilmeyince bıraktım Big Grin)
The last man on earth (20 dakikalık bölümleriyle tam bir eğlence ve boş vakit dizisi)
Sherlock (Her sezonda sadece 3 bölüm yayınlanmasına rağmen kalitesi yetiyor)
Marco Polo (Cengiz Han'ın torunu Kubilay'ın devletin başındaki zamanları anlatan güzel bir tarih dizisi)
Breaking Bad (Bir adamın değişimini anlatan iyi bir suç dizisi)
Better Call Saul (Breaking Bad dizisindeki en sıradışı ve üçkağıtçı karakterin değişimini anlatan/anlatacak dizi, ancak ilk dizi kadar aksiyon bekleyenler yanılır)
Prison Break (Bunu izlemeyeni dövüyorlardı eskiden Big Grin)
Bu aralar yeni başlayan Containment'e takmış durumdayım onun haricinde ise The Mentalist'i beğeniyorum
Whoa Mama ! Johnny Bravo
Zaten dizi kalmamış yazacak ne var ne yok yazılmış Smile
İlginçtir kimse Lost yazmamış. Tüm zamanların en iyilerinden biriydi bence.
Bir de Fargo'yu göremedim. Filminin dışında ayrı bir tat verdi, iki sezonu da.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Su gunlerde mentalist izliyorum. Benim cok hosuma gitti.
Mentalist en beğendiğim dizilerdendir. Tekrar izleyesim var hatta. Ozellikle sezon finalleri çok iyidir.
@hergele
Onceleri Fringe ve Person of interest bitirdim, ondan sonra mentalist e baslamıstım. Bu tarz tavsiye edecegin aklına gelen baska olursa sevinirim.
(25/06/2016, Saat: 01:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hergele
Onceleri Fringe ve Person of interest bitirdim, ondan sonra mentalist e baslamıstım. Bu tarz tavsiye edecegin aklına gelen baska olursa sevinirim.

Person of interest finali üzerine bi şey izleyesim gelmez oldu. Her hafta tekrar baştan 1 bölüm izleyerek 5 sene daha idare etcem belki bi spinoff gelir diye.
(25/06/2016, Saat: 01:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hergele

MR Robot şiddetle tavsiye ederim dermiişiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: